anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak podłączyć subwoofer do KDL-EX725

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
krzysiokal
Początkujący

Jak podłączyć subwoofer do KDL-EX725

Witam otóż próbawałem różnymi sposobami podłączyć mój subwoofer lecz nic nie zdziałałem sam. Tak wygląda tył subwoofera:

DSC00616.JPG

Teraz pytanie powinieniem 3 kable wetknąć w 1 miejsce w TV tylko jak ? czy trzeba to inaczej zrobić ? Co jak w TV ustawiać? PS: na wejściu słuchawkowym 1 głośnik działał.

Chce aby ten subwoofer działał pod TV wraz z 5 gośnikami które posiadam.

Kable chink podłączałem pod subwoofer i center a w TV ustawiałem na wyjście audio.

Message was edited by: krzysiokal

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Widzę kolego ze próbujesz być na topie ale z techniką troszkę jesteś na bakier dobrze ze ten twoj subwoofer jest prawdopodobnie aktywny a nie pasywny bo spalił byś wyjścia w tv !!! Kup sobie jakiś amlituner i tam podlacz tv a dopiero do amplitunera głośniki

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
marcoo300681
Poszukiwacz

Widzę kolego ze próbujesz być na topie ale z techniką troszkę jesteś na bakier dobrze ze ten twoj subwoofer jest prawdopodobnie aktywny a nie pasywny bo spalił byś wyjścia w tv !!! Kup sobie jakiś amlituner i tam podlacz tv a dopiero do amplitunera głośniki

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Podłączenie TV bezpośrednio do tego suba wymagało by naprawdę sporego kombinowania i wątpię byś uzyskał dźwię 5.1. Myślę, że pomysł który podrzucił marcoo jest najlpeszym a zarazem najprostrzym rozwiązaniem ( co prawda będzie to dodatkowy wydatek).