anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Jak sprawdzić jak długo chodził tv w sklepie

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Jak sprawdzić jak długo chodził tv w sklepie

Chodzi mi o to,ze kupiłem tydzień temu KDL 40EX 501 w Media Expert,który był na wystawie(ostatni).Po paru dniach użytkowania przeczytałem,że data produkcji to czerwiec 2010r.Czyli ponad rok.Byłem w szoku.Dlatego chciałem wiedzieć jak sprawdzić ile ten tv chodził?

41 ODPOW. 41
MARIUSZEK32
Początkujący

Trzeba wejść w tryb serwisowy, tylko nic tam nie zmieniaj bo możesz uszkodzić telewizor, a wtedy czekać cię będzie naprawa na własny koszt. Spróbuj tego: i+, 5, vol-, power ON. Później powinna wyświetlić się tabelka, gdzie w ostatnim wierszu będziesz miał xxxx-yyyy-zzzz, gdzie xxxx - ilość przepracowanych godzin, yyyy - ilość włączeń TV .

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Wszedłem i na końcu tej listy pisze:
01606-00243-01601
czyli wychodzi na to,że chodził 1601h i był załączany 243 razy. :shock:
TV z Media Expert co prawda z wystawy ale nowy.Duży to przebieg czy nie?Mam się obawiać czy nie?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,
według mnie nie masz co się obawiać. Taki "przebieg" nie jest duży jak na telewizory BRAVIA. W sklepie zazwyczaj działa na jednym kanale, czy wyjściu. Nie jest "katowany" poprzez ciągłe podłączenia, odłączania, przemieszczania itd. Poza tym zapewne masz gwarancję na ten model, także możesz spać spokojnie. Zalecam przeprowadzenie aktualizacji, bo pewnie w sklepie nie była robiona.

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Mam nadzieję,że będzie OK,bo TV podoba mi się.Mówią,że najgorsze dla takiego TV jest statyczny obraz i tu też nie wiadomo czy w sklepie nie chodził na statycznym i jak długo.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

A według mnie kupiłeś UŻYWANY telewizor który NIE JEST zgodny z umową kupna-sprzeadzy
Cena w sklepie dotyczy produktu NOWEGO


1600 godzin to rok eksploatacji telewizora po 4-5 godzin dziennie !!!

Czy kupiłbyś np na Allegro telewizor uzywany tak INTENSYWNIE przez rok w cenie nowego ?
Odpowiedz jest dla mnie oczywista...

Dlatego ja kupuje zawsze tylko fabrycznie zapakowane egzemplarze. Nie interesują mnie telewizory które widziały sklepową pułkę albo nawet sprzedawcę
Na calym cwywilizowanym swiecie jest tak że egemplarz z pułki kosztuje nie wiecej niż 60% nowego egemplarza. I tego należy BEZWGLEDNIE wymagać od sprzedawców.
Telewizor z ekspozycji to jej fragment. Ten telewizor pracował na rzecz sprzedawcy i pomagał przy podejmowaniu decyzji klientom Media Expert. Koszt odpowiedniego rabatu musi zatem ponieść Media Expert.

W dzisiejszych czasach klient płaci- klient wymaga. Jeśli firma nie umie sprostać oczekiwaniom klienta- idziemy do konkurencji. Proste

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Tak tylko teraz oni się będą tłumaczyć,że widziałem co biorę....bo widziałem.
Wogóle jak z nimi gadać?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Pytanie najważniejsze - czy otrzymałeś zniżkę na ten telewizor?

Bo to dość osobliwe kupować sprzęt z ekspozycji ze standardową ceną....

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

Promocja była z 2499 na 2099zł.Jak kupowałem to sprzedawca mówił,że jest ostatni,lecz nie powiedział,że z wystawy,dopiero jak poszedłem płacić to wspomniał coś,że musi go zapakować.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Wal do nich jak najszybciej i postraż UOKiK
Są na to jakies przepisy