anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z DVD

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
Piko89
Poszukiwacz

Problem z DVD

Witam,


Trafił mi się pewien problem z DVD. Jest firmy Samsung model nie pamiętam, (mogę poszukać w papierach, jeśli to ważne) podłączyłem go do modelu EX650 32cale, pokazuje się tylko jasnoniebieskie tło nic poza tym, oczywiście przez wejście HDMI jest podłączony, a np. z modelem KDL-32V5610K działa przez HDMI bez żadnego problemu. I teraz pytanie, gdzie leży problem? Czy model EX650, nie obsługuje innych firm DVD poza Sony? No nie wiem, jak określić problem.

Szukałem na forum i w sieci, ale nic ciekawego nie znalazłem.


Dzięki i pozdrawiam :)

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.pl_PL.title
Piko89
Poszukiwacz

Mylagos dzięki za odpowiedzi, większość tak właśnie sprawdzałem. Udało mi się dojść do problemu, który leżał w odtwarzaczu DVD, te kable HDMI które podłączałem były wersji 1.4 i przez to nie czytało, podłączyłem jakiś stary HDMI i wszystko chodzi.

Temat można zamknąć :wink:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Pierwsze pytanie - przy sprawdzaniu wykorzystywałeś ten sam przewód HDMI ? Drugie - podłączałes do innych portów HDMI w telewizorze ? Próbowałeś też podłączyć inne urządzenie po HDMI do tego wejście w TV? Odtwarzacz moim zdaniem powinien działać bez problemów.

profile.country.pl_PL.title
Piko89
Poszukiwacz

Mylagos dzięki za odpowiedzi, większość tak właśnie sprawdzałem. Udało mi się dojść do problemu, który leżał w odtwarzaczu DVD, te kable HDMI które podłączałem były wersji 1.4 i przez to nie czytało, podłączyłem jakiś stary HDMI i wszystko chodzi.

Temat można zamknąć :wink:

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Naprawdę nie spodziewałbym się, że to że kable HDMI były w wersji 1.4 mogłoby być przyczyną tego problemu. Dzięki, że opisałeś co i jak - może w przyszłości to komuś pomoże.



profile.country.pl_PL.title
Piko89
Poszukiwacz

Sam byłem zdziwiony, że takie coś może powodować, problem między sprzętami.