anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-49WD755 i iphone

profile.country.PL.title
pawel_tv
Poszukiwacz

SONY KDL-49WD755 i iphone

Witam,

Proszę o wiadomość jakiej aplikacji użyć, aby połączyć iphona z telewizorem SONY KDL-49WD755. Zależy mi na lustrzanym odbiciu, chciałbym materiały video z www (np. tv onet.pl) widzieć na ekranie telewizora. Również przegladać zdjęcia i video z telefonu na ekranie.

Mogą być aplikacje płatne z App Store.

 

Podobne pytanie w przypadku MacBook'a. Tutaj po przeglądania plików zainstalowałem Serviio. Ale szukam czegoś na przenoszenie www.

 

Oczywiście chodzi o połaczenie bezprzewodowe. Nie posiadam urządzenia Apple TV.

 

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękujemy za zapytanie.

Prosimy o zapoznanie się z przewodnikiem http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/36987

Odbicie lustrzane będzie możliwe jeżeli urządzenie przenośne obsługuje taka funkcję. Ewentualnie potrzebne informacje dotyczące udostępniania treści znajdują się w instrukcji urządzenia.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
pawel_tv
Poszukiwacz

Pod linkiem wskazówka jak przeglądać pliki z iphona (zdjęcia, video). Ok, to u mnie działa.

A czy macie wskazówki jak przeglądać www na telewizorze? Jest jakaś aplikacja? Czy jest możliwe zainstalowanie przeglądarki w modelu wymienionym w tytule?

 

pozdrawiam

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Model posiada przeglądarke internetową

http://sony-eur-eu-pl-web--eur.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/123511/kw/przegl%C4%85darka

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

WITAM MAM TEN SAM PROBLEM CZY TEN TELEWIZOR MA PRZEGLĄDARKĘ INTERNETOWĄ CZY IDZIE TAKOWOM POBRAĆ JEŻELI NIE TO CZY MOZNA POŁĄCZYĆ TELEWIZOR Z IPHONEM 5 I KORZYSTAĆ Z INTERNETU NA TELEWIZORZE? PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM.

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

WITAM MAM TEN SAM PROBLEM CZY TEN TELEWIZOR MA PRZEGLĄDARKĘ INTERNETOWĄ CZY IDZIE POBRAĆ JEŻELI NIE TO CZY MOŻNA POŁĄCZYĆ TELEWIZOR Z IPHONEM 5 I KORZYSTAĆ Z INTERNETU NA TELEWIZORZE? PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM.

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

WITAM,MAM TEN SAM PROBLEM I NIE WIEM JAK SOBIUE Z TYM PORADZIĆ ....

profile.country.PL.title
pawel_tv
Poszukiwacz

@Prencik16 ja próbowałem oglądać onet na przeglądarce zainstlowanej w tv, ale wywalało. To pewnie przez banery i technologie na stronach, które przerastają tę badziewną przeglądarkę. Ale serwisy typu Onet przenoszą zawartość/swoje programy na You Tube więc tam oglądam.

You Tube i Netfix działa jak należy. Nic więcej nie używam.

pozdrawiam

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

 
profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

pawełtv, ja potrzebuuje odpalić google bo chcem oglądać transmisje na żywo żużlu a nie chcem żadnego dekodera itp,kupując telewizor byłem zapewniony że bez problemu mogę śmigać po www.!