anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY KDL-49WD755 i iphone

profile.country.PL.title
pawel_tv
Poszukiwacz

SONY KDL-49WD755 i iphone

Witam,

Proszę o wiadomość jakiej aplikacji użyć, aby połączyć iphona z telewizorem SONY KDL-49WD755. Zależy mi na lustrzanym odbiciu, chciałbym materiały video z www (np. tv onet.pl) widzieć na ekranie telewizora. Również przegladać zdjęcia i video z telefonu na ekranie.

Mogą być aplikacje płatne z App Store.

 

Podobne pytanie w przypadku MacBook'a. Tutaj po przeglądania plików zainstalowałem Serviio. Ale szukam czegoś na przenoszenie www.

 

Oczywiście chodzi o połaczenie bezprzewodowe. Nie posiadam urządzenia Apple TV.

 

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
pawel_tv
Poszukiwacz

i co działa? bo nie rozumiem czy kupiłeś ten telewizor czy dopiero planujesz?

Może będzie działało, strony są różne. A przeglądarka to opera. Trzeba sprawdzić czy da się ją aktualizować jakby były problemy.

 

Kiedy kupowałem to kierowałem się youtube i netfixem. Sprzedawca powiedział mi, że jeśli chciałbym przeglądać strony to raczej powiniem szukać czegoś dwa razy droższego czyli blisko 4 tys zł i wskazał na samsunga.

Kupowalem w styczniu.

profile.country.PL.title
Prencik16
Poszukiwacz

KUPIŁEM MA YOUTUBE NEFLIKS ITP,ZALEŻAŁO MI NA ODPALANIU WWW,ALE NIESTETY TEN TELEWIZOR NIE MA TAKIEJ FUNKCJ JA KUPYWAŁEM W MAJU SPRZEDAWCA WPROWADZIŁ MNIE  W BŁĄD MÓWIĄC ŻE BEZ PROBLEMU MOGĘ PORUSZAC SIĘ PO INTERNECIE...

profile.country.PL.title
maria1003
Użytkownik

Zainstalujcie z gogle play przeglądarkę Puffin.W niej macie google chrome i możliwość oglądania filmów i TV gdyż Puffin ma flash plyer