anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Smart TV i HBO GO

ROZWIĄZANE
BulaVaio
Nowicjusz

Sony Smart TV i HBO GO

Witam,

 

mam nadzieję, że zagląda tutaj ktoś z Sony i rozwieje w końcu wątpliwości, które zostały zadane kilkukrotnie i pozostały bez odpowiedzi. 

 

Czy Sony planuje w najbliższym czasie rozszerzyć swoją ofertę aplikacji w Smart Tv o HBO GO? Jest to już swego rodzaju standard w smart tv i wydaje mi się, że Sony powinno również dołączyć do grona liderów takich jak Samsung czy LG bo obecnie jeżeli chodzi o multimedialność stoji znacznie niżej. Wprowadzenie HBO GO do playstation nie rozwiązuje sytuacji, chyba, że zaczniecie je rozdawać w prezencie do telewizorów.

 

Pozdrawiam

Niezadowolony nabywca Sony Smart TV

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

jak ci tak zależy na HBO Go poszukaj kilka postów niżej jest opisane jak zainstalować HBO na telewizorach SONY

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Po co czytać forum jak można założyć nowy temat do rozwiazanego problemu....

 

Po pierwsze... Sony wspiera Netflix i dziwne by wspieralo HBO.

Po drugie... Nawet jak by chciało mieć HBO to widocznie ta platforma nie chce, analogicznie jak Skype w Samsungu. Co do konkurencji to porównania są śmiesznie miałkie bo ludzie widzą jak użytkownicy lg i Samsunga na stronach fb np narzekają na nie.

 

Po trzecie... LG i Samsung to systemy zamknięte i g.. zainstalujesz jak producent łaskawie ci pozwoli.

Sony to ANDROID i wszystko zainstalujesz.

 

Kilka miesięcy temu podałem rozwiązanie na YT i wkleje ponownie tego linka.

https://youtu.be/xqXR6UUXJmA

profile.country.PL.title
Cainoor
Poszukiwacz

Po pierwsze, to dziękuję za link. Nie jest to niestety idealne rozwiązanie, ale chyba lepszy rydz niż nic. Być możę spróbuję. Chociaż wolałbym, aby była natywna aplikacja na Android TV. Podobno w USA już jest dostępna. Niestety wersja apki na iOS HBO Go Polska nie wspiera Chromecast na ten moment, więc ta ścieżka też odpada.

 

Po drugie to co w tym dziwnego, by Sony wspierało i Netflixa i HBO? lol. Wspiera już w wielu miejscach, ale niestety nie u nas.

 

Po trzecie po wyszukaniu na forum wątków HBO Go tylko dwa miały oznaczone rozwiązania, z czego drugi kierował do tego wątku. By czytać wszystko to jeszcze nie zwariowałem. A tu widzimy jakie jest "rozwiazanie". O kant d... można je potłuc. Imo nic złego w aktualizacji po takim czasie nie ma.

 

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Proszę bardzo. Karczma jeszcze dobrze radzi na YT (tu pod innym nick) warto oglądać. Z USA są obydwie apk więc w domu by nie było wsparcia? Sprawdź jeszcze HBO NOW (chyba) może ona jest osobna na androida.

 

Co do umów i ograniczeń... Netflix jest samoistna platformą na USA i Europe. HBO jest samoistna ale ma wiele córek typu np HBO GO i pod tą nazwą może działać w Europie tylko z daną platformą jak np nc+, toya, Polsat itp. A to że lg lub samsung mają w sklepie aplikacje (nie wiem czy mają) zainstalowaną to tylko i tak na dany model i kiedy producent będzie chciał to usunie to jak Skype i będzie lament użytkowników.

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Odpowiedź masz wyżej, ale tak to działa - co z tego że masz full rozwiązań w sieci, jak sam widzisz, że między firmami nazwiązywane są umowy partnerskie. Przykład: gdzie byś nie płacił kartą, nie pobiera nikt za to prowizji, a na poczcie pobiera bo traktuje to jako wypłatę z terminala. Skelpy internetowe (moja branża) też borykają się z problemami - produkty oferowane przez duże firmy mają swoich partnerów czyli promują i rozwijają integracje pod nich. Zgłasza się kowalski który pyta o np. skrypt firmy X na co firma rozkłada ręce - nie mamy, bo albo nie znamy albo nie chcemy znać. Z drugiej strony są rozwiązania OPEN i bawisz się sam kosztem np. tego że nie masz telewizora od SONY a zew. box. Itd idąc głebiej mamy znów umowy regionalne, umowy z dostawcami telewizorów i teraz osobno umowy z dystrybutorami Android TV itp. w takim kierunku zmierza nasz świat i dlatego aby mieć full programów i filmów musisz mieć 5 VOD a nie jedno. Też bym chciał całkiem zrezygnować z kabla i dekodera np. na rzecz telewizji (moich 140 programów od UPC) ale uruchamianych np. z aplikacji na telewizorze (sieć internet) a nie po kablu. więc SONY dogadało się z NETFLIXEM, a np. operatorzy telewizji z HBO - płacisz x 2 albo wybierasz jedno. Osobnym tematem jest rozwiązanie jakie samo HBO oferuje - np. stwierdzamy że polsce AndroidTV jest na tyle mało ciekawy że nie opłaca nam się intwestować w marketing i wspierać pomysłu, ale dajemy chromecasta :wink: TADAM! nie podoba się, to spadaj, 1 klient w tą czy w ta... poza tym twoje narzekanie i tysiąca innych osób to nadal kropla w morzu pozytywnych opinii. nie da się mieć wszystkiego i chociaż tak zajebi*cie się wszystko rozwija, zawsze są jakieś braki, a najbardziej widzą je Ci, którzy są świadomi i coraz bardziej znają swoje potrzeby. Inni skazani na to co jest, układają sobie plan działania, w końcu akceptują go i promują jako SUPER rozwiązanie. Po co mam kręcić filmy o tym czego nie można zrobić na Android TV (w sumie ciekawy pomysł) jak mogę tylko pokazywać to co się da zrobić w sposób... możliwy do zrobienia. :slight_smile: więc tak naprawdę pytanie powinno być skierowane do HBO czy planują coś zrobić z aplikacją na europę... to nie jest ani pytanie do Google ani do SONY. Sony może tylko wypowiedzieć się w temacie: jestesmy otwarci na współpracę. Pamiętaj, że jeśli aplikacja działała by w AndroidTV to sony nie miało by nic do gadania.  Po prostu nie dodawali by tej apki jako domyślnej zainstalowanej... i tyle. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Bruno79
Poszukiwacz

Jaka jest ostatnia wersja HBO GO działająca na smart TV Sony? Ja znalazłem w wersji 4.8.0.

 

Pozdrawiam :slight_smile:

Tagi (2)
tomucio
Poszukiwacz

Więc kupiłem dlatego kupiłem TV Sony! By móc z niego w pełni korzystać! Nie mało kosztuje w porównaniu z konkurencją. Chciałbym korzystać z HBO GO poto kupiłem smart tv. Gdzie zasada klient nasz pan?

profile.country.PL.title
liwliw
Poszukiwacz

Kupilem Sony kilka dni temu i jestem mega rozczarowany. Ma wbudowany system Opera ktory jest zupelnie nie intuicyjny i nie wiem jak instalowac aplikacje na nim. 

Mysle o wymianie na Samsunga lub ewentualnie kupnie Chromecasta - chyba tak mozna uzywac hbo. 

profile.country.PL.title
liwliw
Poszukiwacz

wlasnie dlaczego moj Sony ma Opere a nie Androida?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Nie wszystkie modele TV Sony mają AndroidTV. Dopiero wyższe modele są w niego wyposażone.

 

Pozdrawiam