anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Smart TV i HBO GO

ROZWIĄZANE
BulaVaio
Nowicjusz

Sony Smart TV i HBO GO

Witam,

 

mam nadzieję, że zagląda tutaj ktoś z Sony i rozwieje w końcu wątpliwości, które zostały zadane kilkukrotnie i pozostały bez odpowiedzi. 

 

Czy Sony planuje w najbliższym czasie rozszerzyć swoją ofertę aplikacji w Smart Tv o HBO GO? Jest to już swego rodzaju standard w smart tv i wydaje mi się, że Sony powinno również dołączyć do grona liderów takich jak Samsung czy LG bo obecnie jeżeli chodzi o multimedialność stoji znacznie niżej. Wprowadzenie HBO GO do playstation nie rozwiązuje sytuacji, chyba, że zaczniecie je rozdawać w prezencie do telewizorów.

 

Pozdrawiam

Niezadowolony nabywca Sony Smart TV

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety póki co Sony nie planuje wprowadzenia HBO GO do swoich TV.

 

Faktem też jest to, że niekiedy dostawcy (np. HBO GO) decydują z kim chcą współpracować.

 

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Póki co nic mi nie wiadomo na temat wprowadzenia HBO GO do TV Sony. Postaram się coś więcej dowiedzieć.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
CubaaaLibre
Nowicjusz

Rowniez jestem ciekawy czy SONY z tym coś zrobi 

 

Pozdrawiam

Niezadowolony nabywca Sony Smart TV

profile.country.pl_PL.title
plukaszcz
Użytkownik

Myśle, że trzeba sie pogodzić z tym że Sony nie zrobi nic w tym kierunku i na przyszłość raczej trzeba wybrać produkt Samsunga lub LG. 

Zobaczcie państwo że rynek usług smart rozwija sie dynamicznie od 2-3 lat a sony w tym temacie (przynajniej w naszym kraju) cofa sie. Np. kupując tv w 2011 roku skusiło mnie między innymi zapewnienie uruchomienie w niedalekiej przyszłości usługi Qriocity. Niestety do dnia dzisiejszego niec takiego nie ma, za to sony tłumaczy sie tym iż to ewulowały w stronę SEN (Sony Entertaiment Network). SEN na nasz rynek jest trragiczny bo tylko i wyłącznie mamy dostęp do PlayMemories Online ( która na dzień dzisiejszy z poziomu tv mi nie działa) a reszta czyli Music Unlimited i Video Unlimited nie wiadomo kiedy i czy wogóle będzie u nas dostepna. 

Idąc dalej - proszę zobaczyć "flagowy" kanał sony w SEN czyli aplikację AXN - przez ostatnie 2 lata wygląda jak niechciane i zapomnine dziecko coś tam sie zmieniało ale generalnie ilość i jakość dostepnego tam materiału jest żenująca. Sony już raczej słynie z tego z lubi wyłączać dotepne uługi/aplikacje niż je dodawać/rozwijać - np. wycofało sie z aplikacji EUROSPORTU, kanału 3D, uługi geolokalizacji zdjęć. Z dostepnych pełnowartościowych aplikacji to tylko jest TVP VOD, TVN PLAYER, IPLA, YOUTUBE, FILMBOX, VTUNER, no może jeszcze prognozy pogody a reszta to beznadziejny śmieć kórym zapycha sie aby pokazać jaki jest to smart (nawet nie ma porządnych gier).

Tak więc na chwilę obecną Sony nie ma nic konkretnego do zaoferowania bo większość aplikacji nie działa z poziomu tv (twitter, facebook, playmemories online), wiec rozsądnym jest zakup samsunga lub lg (mamy tam mase fajnych i co najważniejsze działających aplikacji z której większość jest w języku polskim).

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Niestety póki co Sony nie planuje wprowadzenia HBO GO do swoich TV.

 

Faktem też jest to, że niekiedy dostawcy (np. HBO GO) decydują z kim chcą współpracować.

 

Pozdrawiam

Bartek1819
Poszukiwacz

Kupujcie Samsunga !!! Mam 2 telewizory w tej samej klasie i wielkości za podobna cenę... Samsung wygrywa !!!!! Smart TV Sony jest w średniowieczu !!!! Nie kupujcie tego .......... !!!
profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

założyłeś konto mając szajsunga po to aby wylać żale na sony ? żałosne **

 

Powód edycji: post zawierał sformułowania niezgodne z regulaminem forum

johnyellow
Nowicjusz

Kupiłem w listopadzie 2015 tzw. SmarTV Bravia android tv sony 65X8505C i okazało się że jako android tv nie działa bo ma skopane oprogramowanie które naprawiono dopiero pod koniec grudnia i wrzucono na stronę sony. Zainstalowałem i po miesiącu użytkowania można było zacząć używać pilota i zainstalować aplikacje których ilość okazała się żałosna. Nie ma co ukrywać, że czułem się naciągnięty przez sprzedawców sony a dzisiaj porównując do samsunga czy lg mogę jako użyykownik napisać, że sony nie kupię już nigdy. Z konkurencją nie ma szans. To tak jakby smart w wersji sony znaczyło dla zacofanych. Brak hbogo to tylko mały szczegół w zacofaniu sony. Pozdrawiam: niezadowolony użytkownik sony tzw. "smart" tv.

Marosz1974
Poszukiwacz

Niestety, ale dopiero dziesiaj wpadłem na forum😐 do problemu z hbogo dodam, że Sony w tv kd-65x8505c nie przewidziało możliwości podłączenia słuchawek bezprzewodowych. Czy ma ktoś na to jakiś sposób? 

profile.country.PL.title
Cainoor
Poszukiwacz

Mam model KD-65X8505C i zastanawiam sie, czy cos sie bedzie zmieniac w kwestii HBO Go, jakies plotki?

 

Na stronie Pomocy HBO wymienionych jest kilka TV jako obslugiwanych, ale nie ten, a na Google Play nie widze zadnej aplikacji 😕

 

Sony Bravia (models W850C/W800C, X810C, X830C, X850C, X910C/X900C, X940C/X930C)

https://help.hbogo.com/hc/en-us/articles/205564867-Is-HBO-GO-supported-on-Android-TV-