anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony Smart TV i HBO GO

ROZWIĄZANE
BulaVaio
Nowicjusz

Sony Smart TV i HBO GO

Witam,

 

mam nadzieję, że zagląda tutaj ktoś z Sony i rozwieje w końcu wątpliwości, które zostały zadane kilkukrotnie i pozostały bez odpowiedzi. 

 

Czy Sony planuje w najbliższym czasie rozszerzyć swoją ofertę aplikacji w Smart Tv o HBO GO? Jest to już swego rodzaju standard w smart tv i wydaje mi się, że Sony powinno również dołączyć do grona liderów takich jak Samsung czy LG bo obecnie jeżeli chodzi o multimedialność stoji znacznie niżej. Wprowadzenie HBO GO do playstation nie rozwiązuje sytuacji, chyba, że zaczniecie je rozdawać w prezencie do telewizorów.

 

Pozdrawiam

Niezadowolony nabywca Sony Smart TV

26 ODPOW. 26
profile.country.PL.title
mossad1974
Poszukiwacz

ja was proszę jest CHILL, a gdzie HBO GO?

profile.country.PL.title
Cainoor
Poszukiwacz

U mnie juz jest. Chociaz bezposrednio z TV bez dolby. Dopiero z Ps4 gra jak powinno...

profile.country.PL.title
mossad1974
Poszukiwacz

a można jakoś samemu zainstalować?

Pan_Vaclaw
Nowicjusz

To jak da sie zaisntalować HBO GO na Smart TV Sony czy nie?

I nie pytam o androida bo to oczywiste ze tu się da.

Chodzi o Sony bez androida.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

W modelach bez AndroidTV nie ma możliwości doinstalowania samemu aplikacji. 

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
kikizmora
Poszukiwacz

*Odgrzewam kotleta*

To jak to w końcu na rok 2021 z tym HBO go na Sony Bravia Smart, definitywnie się nie da nic zrobić? 

profile.country.PL.title
Rivita11
Poszukiwacz

Sony Bravia Smart to system zamknięty i nie możesz niczego doinstalować jak to ma miejsce w Android TV gdzie masz sklep z aplikacjami. Więc małoprawdopodobne żeby HBO Go pojawiło sie na Sony Bravia Smart. A też zależy co rozumiesz przez "definitywnie" ... Teoretycznie by sie dało wprowdzić HBO GO do Bravia Smart, ale Sony musiałoby za to zapłacić, a jest to małoprawdopodobe, aby chcieli dopłacać d o tego interesu, szczególnie jeżeli weźmiemy pod uwagę, że oferują telewizory z Android TV gdzie ta aplikacja jest dostępna.