anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Telewizor

profile.country.pl_PL.title
jezrdna
Początkujący

Telewizor

Co wybrać z4500 czy w5500 ???
A może jeszcze coś innego w podobnej cenie ???

14 ODPOW. 14
profile.country.pl_PL.title
Ernet-----
Poszukiwacz

Razak napisał(a):

jezrdna napisał(a):

niektórzy twierdzą ,że to model flagowy Sony i Z4500 nie ma szans.



Bez przesady, nie ma aż takiej wielkiej różnicy między modelami które wymieniłeś, z tego co sam zauważyłem X ma znacznie większe możliwości jeśli chodzi o regulacje i ustawianie pod siebie. Według mnie wybór dla osób najbardziej czułych pod względem jakości obrazu. .......



Całkowicie się zgadzam !.

oldguest
Początkujący

Jeśli mówimy o modelu X opartym na LED-ach. Różnica przy oglądaniu filmu w trybie theatre mnie osobiście powala. Obraz jest naprawdę inny, wręcz idealny. Tyle że cena x2 to jest fakt.
A co do modelu Z4500 i X4500 na chwile obecną zostają aktualnymi modelami (brak następny na horyzoncie).

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Osobiście nie miałem na dłużej do czynienia z modelem X, ale widziałem parę filmów i faktycznie obraz powala. Na pewno jakość obrazu jest lepsza niż W4500. Ja bymnie odważył się stwierdzić, że seria X niewiele różni się od Z4500. Chyba, że nigdy nie widziało się tego modelu, to ok.

oldguest
Początkujący

Ja bym powiedział że seria Z4500 to niewiele różni się od W4500. Sprowadza się to do lepszej czerni w modelu Z oraz 200Hz które w filmach (24p) nie bardzo ma znaczenie.... Za to X4500 (ważne od 46 cali dopiero na LED-ach) to zupełnie coś innego inne kolory, inny procesor BE 2 PRO no coś zupełnie innego jednak. Kontrola podświetlania na najwyższym poziomie.

Razak-----
Początkujący

Niestety miałem przyjemność się pobawić tylko 40 calowymi modelami zarówno jeśli chodzi o Ztkę jak i X4500