anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

W4500 a DLNA

profile.country.pl_PL.title
wladzik
Początkujący

W4500 a DLNA

;) :smileytwisted: Witam. Zamierzam kupić W4500 ale nie jestem pewien czy model ten umożliwia oglądanie filmów przez łącze DLNA a jeśli to w jakich formatach. W ostatniej specyfikacji Sony podaje tylko możliwość słuchania muzyki i oglądania zdjęc. Może ktoś ma już praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu DLNA. Dzięki za pomoc.

18 ODPOW. 18
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Czyli najważniejsze funkcje są. Nie no wiadomo, nie można wymagać pełnej obsługi kamery. Jakby jeden pilot mógł obsługiwać wszystkie urządzenia które można podłączyć do LCD, to jego obsługa była by strasznie skomplikowana. Przydała by się wtedy ściaga z obsługiwania urządzeń. Kiedyś miałem uniwersalny pilot do telewizora, amplitunera i DVD. Owszem, wszystko chodziło, ale na większość klawiszy funkcyjnych były oznaczone tylko kolorem, nie wiadomo co robiły, trzeba było próbować. Do tego przy zmianie obsługi pilota, powiedzmy z DVD na ampli, te same klawisze miały inne funkcje. Skończyło się na tym, że uniwersalny służył mi do pogłaśniania i wyłączania TV, a wszystkie funkcje i tak osobnymi pilotami....

gus77-----
Początkujący

Małe zamieszanie wprowadziłem. Telewizor w sumie odtwarza przez USB i DLNA wszystko co zapiszą kamery lub aparaty Sony. Więc MPEG1, MPEG2, AVCHD (H.264) jest akceptowane. Więc z Pen-a czy z laptopa przez sieć można odtwarzać Full HD :D Pierwsze materiały którymi testowałem były "stworzone" na komputerze widać kodek kodekowi nie równy.


Witam, czy to znaczy ze W4500 potrafi odtwarzać filmy ? Czy piszecie Państwo o innym modelu ?

oldguest
Początkujący

gus77 napisał(a):


Witam, czy to znaczy ze W4500 potrafi odtwarzać filmy ? Czy piszecie Państwo o innym modelu ?



W5500.

gus77-----
Początkujący

gus77 napisał(a):


Witam, czy to znaczy ze W4500 potrafi odtwarzać filmy ? Czy piszecie Państwo o innym modelu ?



W5500.


:-( ech, bo tego mi właśnie brakuje

Daniell-----
Początkujący

TO wymien na nowszy model! Podobno sporo osob chce kupic w4500, sprzedaj go po dobrej ceni, kup w5500. Ja dlatego biore w5500, chociaz zastanawiam sie nad ztka... ale ta tego nie ma...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

TO wymien na nowszy model! Podobno sporo osob chce kupic w4500, sprzedaj go po dobrej ceni, kup w5500.



Zawsze tak robię po jakimś czasie. Technika idzie do przodu, co roku wychodzą nowe produkty, lepsze rozwiązania, najważniejsze - wygodniejsze. Sprzedać LCD na allegro to jest chwila. Jedynie trzymam się mojego wysłużonego, ale kochanego autka...

PS
Daniell, z całym szacunkiem, możesz używać polskich znaków? Strasznie niewygodnie to się czyta.

Daniell-----
Początkujący

Ja to rzadko tak robie, ale jeśli trzeba to trzeba. Najczęściej z komputerami, one to szybko traca na wartości i starzeja się. Taki grubszy sprzet to kupuje na lata. Tez dlatego kupuje zawsze dobre jakosciowo.

Razak-----
Początkujący

gus77 tylko pamiętaj, że odtwarza filmy owszem, ale nie licz na divixy, także ja bym się jeszcze wstrzymał, rok, półtora kiedy różnice między tym co masz, a tym co jest aktualnie w sprzedaży będą naprawdę duże, w4500 jest bardzo udany i spokojnie przez jakiś czas wystarczy.

svirus-----
Początkujący

wladzik napisał(a):

:wink: :smileytwisted: Witam. Zamierzam kupić W4500 ale nie jestem pewien czy model ten umożliwia oglądanie filmów przez łącze DLNA a jeśli to w jakich formatach. W ostatniej specyfikacji Sony podaje tylko możliwość słuchania muzyki i oglądania zdjęc. Może ktoś ma już praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu DLNA. Dzięki za pomoc.



Niestety W4500 nie ma na pewno możliwości oglądania fimów poprzez DLNA. :(