anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Włączenie sprzętowe obsługi HBBTV

profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

Włączenie sprzętowe obsługi HBBTV

Czy kochane Sony, może włączyć w następnej aktualizacji obsługę HBBTV (TV Hybrydowa)?
Wiem, że Niemcy i Francuzi mają taką opcję włączoną.
Obecnie HBBTV testuje TVNHD naziemnie cyfrowo, a na euro2012 ma włączyć ją TVP również naziemnie.

71 ODPOW. 71
profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

Działa :)
Tylko ciekawe dlaczego wciąż jest aktywny serwis Euro, jak już po Euro...

oldguest
Początkujący

Witam . Serwis żadna rewelacja , w dobie kiedy niemal każdy posiada komputer . Może w przyszłości to będzie miało racje bytu , jak telewizory będą miały w sobie zasoby takie jakie ma z niewygórowanymi parametrami notebook . Ale puki co producenci sprzętu komputerowego będą się bronili przed zagrożeniem , jak broni się przemysł naftowy przed zakusami producentów samochodów którzy usiłują wprowadzić na rynek auta hybrydowe ;)

PSlodek8
Nowicjusz

Witam posiadam tv sony KDL-40EX725 czy HBBTV chodzi na polskim oprogramowaniu czy tylko po zmianie na Niemcy w ustawieniach systemowych.

profile.country.pl_PL.title
misiekf
Początkujący

Tylko zmiana na Niemiecki pozwala włączyć HBBTV.
Do końca roku ma wyjść aktualizacja do modeli z 2011 roku aby HBBTV działało (według info od Rzecznika Prasowego).

PSlodek8
Nowicjusz

ok rozumiem dzięki za odpowiedź..

coolhubert
Początkujący

Witam,
postępowałem zgodnie ze wskazówkami i HbbTV działa doskonale ale jest inny problem
po włączeniu usługi nie da się zmienić programu klawiszem (1,2,3,...). Jest to tylko możliwe
poprzez klawisze PROG +/-.

Rozwiązał może ktoś ten problem??

profile.country.pl_PL.title
1_pawel
Użytkownik

Nie mam jak tego sprawdzić ale spróbuj klawiszem EXIT, wyjdziesz z HbbTV - w górnej części pilota.

coolhubert
Początkujący

Doszedłem do tego że jak wcisnę EXIT to pilot działa normalnie,
ale podczas EURO2012 wszystko działało doskonale nawet bez wciskania EXIT.
Dlatego zastanawiam się co się stało.

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

czy ta usługa bedzie na kd 40ex720?

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

EX720 jest modelem z 2011 roku, więc gdy wyjdzie aktualizacja o której pisał misiekf, powinna być ta funkcja.