anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115

Cześć kolego, wiem o możłiwości skorzystania z Air Play, ale do słuchania w ten sposób albo na blutooth wystarczyłby mi głośnik za 100 zł, a nie wieża za 2.000 zł. A za parę setek kupiłbym jakiegoś Bose i miałbym super zestaw. vTuner też w zasadzie można słuchać wpinając w system SOny komputer, ale komp musi cały czas chodzić, a to znów bez sensu. 

Na razie nie kupuję nic nowego, ale przyglądałem się jak konkurencja działa tam, gdzie Sony sobie nie radzi. Okazuje się, że ten segment hula całkiem nieźle. Oznacza to, że albo SONY ma kiepskich, żeby nie powiedzieć najsłabszych techników/inżynierów na rynku, albo twoje podejrzenia o dzialaniu na zwłokę są uzasadnione. Rzeczywiście wpadł mi w oko ten model Denona. Poza tym ciekawe radio i nternetowe ma jeszcze Marantz. Jeden model M-CR-510, nawet relatywnie niedrogi ma tylko radio internetowe, a drugi również tradycyjne.

P..S. Może byś polubił moje zdjęcie w zakładce Galeria zdjęć. Będzie się pokazywać wszystkim entuzjastom SONY jako pierwsze :wink: To samo zdjęcie co poniżej tekstu.

FullSizeRender-3.jpg

profile.country.pl_PL.title
foros-----
Użytkownik

Sony ma bardzo dobrych inżynierów i niestety też bardzo dobrych finansistów, ale że jest już segmencie HI-FI od dawna masówką, stosuje prymitywne metody jak inni spece od masówek. Dziś Sony jest wiodącym producentem sprzętu do rejestrowania i obróbki obrazu na potrzeby telewizjii i kinematografii. Żaden inny producent im nie doskoczył i to Sony od dawna narzuca trendy w tej dziedzinie. Tyle, że doświadczyć tego możesz jedynie jako bierny widz. Żeby natomiast podać pewien przykład z detalu, proponuję zestawić najwyższe modele telewizorów wszystkich marek z najwyższym modelem Sony na dany sezon. Zawsze Sony wiedzie w jednym - OBRAZIE. A przecież TV to głównie obraz. Sporo czasu poświeciłem niegdyś dokładnym testom. Wszystkich producentów Sony zostawia w tyle pod względem jakości obrazu, czyli odwzorowania oryginału. 

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Dzisiejsza telewizja to nie tylko obraz ale także inne powiązane z nią usługi i tutaj Sony zostaje w tyle.

QbaRS796
Użytkownik

maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień i październik... pora wymienić Waszych techników skoro od 5 (słownie: pięciu) miesięcy nie potrafią przywrócić do życia jednej funkcji jaką jest vTuner 😕 
do posta załączam zdjęcie z ulubionym komunikatem... Pani Agnieszko jakiś komentarz? przepraszam? głupio mi, że Was oszukaliśmy? cokolwiek?! WP_20151014_22_34_33_Pro.jpg

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


QbaRS796 napisali:

5 Pani Agnieszko jakiś komentarz? przepraszam? głupio mi, że Was oszukaliśmy? cokolwiek?! 



Pani Agnieszce na pewno jest przykro, że nie może Ci pomóc. Ona dba o prawidłowe funkcjonowanie tej strony, nie zajmuje się produktami w takim sensie jak wielu ludzi sobie to wyobraża. 

 

Co do oficjalnego stanowiska Sony - mamy je tutaj:

 

"Z przykrością informujemy, że z dniem 5 października usługa strumieniowa radia internetowego vTuner na urządzeniach Sony zostanie wycofana.

Od chwili zawieszenia usługi przez dostawcę w maju firma Sony poszukiwała odpowiedniego rozwiązania. Niestety nie udało nam się rozwiązać istniejącego problemu, w wyniku czego usługa zostanie trwale wycofana.

Za utrudnienia przepraszamy."


Link do komunikatu: https://www.sony.pl/support/pl/content/cnt-hn/prd-tvhc/vTuner-suspended

 

 

QbaRS796
Użytkownik

zabiłeś mnie. mogłeś nie podsyłać linka. gdzieś po cichu wierzyłem w powrót tej usługi. czyli co sprzęt z dostępem do radia internetowego za ponad 2000 zł to fikcja, tak? 😞

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


QbaRS796 napisali:

czyli co sprzęt z dostępem do radia internetowego za ponad 2000 zł to fikcja, tak? 😞


Uściślijmy. Sprzęt poza działaniem usługi vTuner jest sprawny. Być może w przyszłości dołożą jakieś inne radio internetowe. Na razie stanowisko wygląda jak powyżej. Niestety mimo także moich oczekiwań, sprawa nie zakończyła się pozytywnie.  😞

 

Pozdrowienia!

QbaRS796
Użytkownik

oczywiście sam sprzęt jest sprawny ale zakupiony bo oferował dostęp do radia internetowego. tylko dlatego zdecydowałem się na ten zakup. gdybym wiedział, że owa usługa to chwilówka dałbym mniejsze pieniądze za inny sprzęt. nie liczę już na powrót do jakiejkolwiek usługi e-radia. chyba mam dość czekania na cud. pozdrawiam

profile.country.GB.title
theos69
Poszukiwacz

Może zrobimy zbiorowy pozew: http://www.pozywamy-zbiorowo.pl?

Sprzedany towar jest niepełnowartościowy.

Gdybym wiedział, że radio internetowe nie będzie działać, to nigdy bym nie kupił radia Sony.

 

Wadą nie jest jakieś uszkodzenie mechaniczne, tylko brak serwisu udostępnianego przez Sony.

Nie wierzę, że nie da się zrobić aktualizacji opragramowania aby przejść na inny serwis.

A nawet jeżeli się nie da, to Sony powinno to przewidzieć i mieć plan awaryjny.

A nawet jeżeli nie ma, to powinna być możliwość zwrotu pieniędzy za radio.

 

 

profile.country.PL.title
Bodzio111
Poszukiwacz

Jestem za pozwem :slight_smile: -- Używam klienta poczty Opera Mail: http://www.opera.com/mail/