anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
lgleon
Poszukiwacz

Witam

Ponownie nie ma vTunera u mnie na STR DN1030 od kilku dni.:smileycry::smileyshocked:

profile.country.PL.title
John__T
Poszukiwacz

Witam

u mnie jest ca?y czas na DN1040.

* Powód edycji: post zawierał link do komercyjnej strony zewnętrznej.

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Na CMT-MX700 też cały czas działa bez problemów

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Z przykrością, że vTuner może być nie dostępny na niektórych urządzeniach firmy Sony.

Brak dostępu do usługi vTuner (25.11.2014)

 

Pozdrawiam

sevi74
Poszukiwacz

a ja mam wieże cmt g2nip i od kilku dni nie dziala mi wiekszosc polskich stacji ktore mialem zapisane.Nie mozna ich tez wyszukac.A infolinia Sony twierdzi ze vTuner wycofał te stacje.Nieżle jaja sprzet ktory mial mi slużyc do słuchania stacji internetowych(w szczegolnosci polskich)mogę sobie  postawic jako atrakcyjny mebel.Niestety to chyba ostatni moj zakup sony

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jak wynika z linku powyżej są to tymczasowe problemy. Także trzeba na razie uzbroić się w cierpliowść. Widocznie są jakieś problemy techniczne.

 

Pozdrawiam

sevi74
Poszukiwacz

Skoro tymczasowe to dlaczego na infolinii zostalem poinformowany ze vTuner usunal bardzo duza liczbe stacji (wiekszosc tych ktore sluchalem) i dalej ich nie bedzie wspieral.takie info otrzymalem

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Ja mówię o całkowitym braku dostępności do usługi vTuner na niektórych urzadzeniach a Ty o braku kilku stacji.

Chyba się nie zrozumieliśmy. Skoro takie informacje otrzymałeś od infolinii to widocznie tak już będzie.

 

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

U mnie od kilku dni Program 3 Polskiego Radio nie gra. VTuner wyświetla
komunikat "cannot play". Dokładnie tak jak podczas poprzedniej awarii czy
aktualizacji. Tylko wówczas nie grały żadne stacje. Teraz inne grają, a
Trojka nie. I to jest mega słabe.
Michał
sevi74
Poszukiwacz

Szkoda ze Sony daje możliwosc sluchania stacji tylko z vTuner.Niestety teraz po usunieciu wiekszosci ciekawych polskich stacjii sprzet staje sie bezuzyteczny dla mnie.Niestety kolejna nauczka od Sony.Nastepny sprzet bedzie od konkurencjii u której sa wieksze mozliwosci personalizacji(kilka serwisów do wyboru)