anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Netflix

jagsior56
Użytkownik

Netflix

Cześć!

 

Czy w związku z wejściem Netflix do polski można będzie kożystać z dedykowanych aplikacji w tv lub bdb? 

Mnie, w szczególności interesuje, KDL-40NX720 i BDV-E780W?

 

/Jakub

38 ODPOW. 38
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Podpinam się z pytaniem. Mnie interesuje kdl-46hx800

Planowana jest aplikacja na te "starsze" modele?

lawyerpoland
Poszukiwacz

Mam TV Sony Bravia KDL-55W805A. Ściągnąłem aplikację Netflix z Sony Entertainment Network. Wszystko przebiegło poprawnie, mam aplikację w TV. Bufforuje się szybko do 1080p. Problem jest z napisami - w opcjach napisów nie są dostępne napisy po polsku - w tych produkcjach, w których napisy na pewno występują np. serial Penny Dreadful). W aplikacji na iPad mam w opcjach napisy polskie, na Windows Phone także. Co ciekawe na Playstation 4 ściągnąłem aplikację z PSN i również pojawia się możliwość wybrania napisów w języku polskim. W TV natomiast polskich napisów nie ma, są zasadniczo English (CC), German, Spanish, French. Zdarza się, że jest polski lektor czy nawet polski lektor (dźwięk) 5.1. Wychodzi zatem na to, że aplikacja na smart tv Sony jest ułomna. Proszę o informację. Nie od dziś wiadomo, że aplikacje smart na tv Sony są traktowane po macoszemu (gdy się porównuje zwłaszcza do Samsunga czy Lg) - ale w tak prestiżowym projekcie jak Netflix winno to być raczej dopracowane. Proszę o informację.
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Od kiedy serwis jest dostępny na terytorium RP?

lawyerpoland
Poszukiwacz

Bodajże od 6 stycznia. Albo 5.
Bogumil_13
Poszukiwacz

To samo pytanie odnośnie modeli KDL-46HX920 i BDP-S580
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

2 dni więc, a nawet niech będzie od 1sty to dasz szansę na projekt? Dopiero ruszyło więc cierpliwości,no chyba że hejt jest bezcenny do Sony. Co do konkurencji to też ma wtopy i lepiej że bym nie hejtowal Samsunga Lub Lg...Niestety interesujac się tv fb wstawia mi fp innych producentów i z ciekawości zaglądam...i raczej też nie jest różowo po wpisach użytkowników.

lawyerpoland
Poszukiwacz

Jaki hejt? Problem z Sony jest taki że często nie dba o swoje aplikacje i tyle. Mogą nie być świadomi problemu na świecie, bo na świecie wystarczy English Spanish German French - tymi 4 językami obsługują 80% klientów. Ja wskazuje na problem, że aplikacja na sprzęcie Sony PS4 działa ok, a na sprzęcie Sony TV Bravia działa z błędem. Inaczej jest gdy błąd polega na tym, że coś nie działa w ogóle. A inaczej gdy pojawia się np. jakiś czeski błąd i jedna z opcji nie działa poprawnie. Tyle w temacie. Piszę to po to, aby szybko ten błąd usunęli i zajęli się tematem. Co do opcji smart tv w Sony każdy kto ma dystans powie to samo - traktują to po macoszemu i np. dlatego nie ma aplikacji HBO GO na Sony, a np. na Samsungu jest. I niestety to jest duża bolączka Sony. Minęło dużo czasu aby HBO GO pojawiło się jako opcja smart app u Sony, ale jej nie ma.
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Bogumił rozumiem że to nie android,ale nie można wgrać jakiś aplikacji?

jagsior56
Użytkownik

Jak by otworzyli system i udost?pnili do modyfikacji to zaraz by si? pojawi?y rozwi?zania hobbyst?w itd. No ale nie, bo jest ich i wyda?e? pieni?dze i koniec. Gdy kto? ma Android TV podobno jest lepiej, ale te? nie kolorowo. A tu nie rozumiem, dla czego cz?? TV ma ju? dost?p (ta sama platforma) a cz?? nie? Finalnie, znowu super Smart TV od sony dzia?a jako wy?wietlacz, monitor dla mojego PC. Z niczego nie mo?na korzysta? i nie dzia?a (YouTube) /Jakub