anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
marek72601
Poszukiwacz

a zwrociles moze uwage kolego ile pradu pozera na stand by-u ?? u mnie zwariowal totalnie !! 20-25 W...NON STOP i nie idzie nic z tym zrobic !! kazali wylaczac synchronizacje, zdalne sterowania i dalej ***** !!! przez noc zechlal 60 W !!! jak tak dalej pojdzie na prad nie zarobie ::-)))    

profile.country.PL.title
Krzyk77
Poszukiwacz

Ja posiadam od niedawna model na rok 2019 "Sony KD-43XG305"

I strasznie się zdziwiłem że w 2019 roku i to najnowszym modelu  nadal mam Androida 7.0.

 

Po sprawdzeniu aktualizacji ręcznie, pojawia sie komunikat że jest to najnowsze dostępne oprogramowanie.

Czy sony tak serio leci sobie w kulki??

 

Przecież Nougat 7.0 to przedpotopowy system z 2016 roku. A co gorsza znajduje się w najnowszym medelu na rok 2019, gdzie króluje już Pie, a na jesieni będzie już Android Q.

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

A jakich funkcjonalności dostępnych w 9, a niedostępnych w 7, Ci brakuje? Mnie jest, szczerze mówiąc, wszystko jedno :). Miałem 7, mam 8, nie widzę szczególnej różnicy.

profile.country.PL.title
Krzyk77
Poszukiwacz

Zapoznaj się z artyułami w google o  korzyściach płynacych z posiadania androida tv w wersji Oreo albo Pie

A się przekonasz że jest po co.

profile.country.PL.title
Krzyk77
Poszukiwacz

Zapoznaj się z artyułami w google o  korzyściach płynacych z posiadania androida tv w wersji Oreo albo Pie

A się przekonasz dlaczego jest to ważne.

profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik


@Krzyk77  napisał(a):

Zapoznaj się z artyułami w google o  korzyściach płynacych z posiadania androida tv w wersji Oreo albo Pie

A się przekonasz dlaczego jest to ważne.


Może w innych Tv niż Sony tak. Ale Sony zawsze musi coś zepsuć. Tak jak w tej aktualizacji do 8.0.  Jak widać mają nas w nosie. Więcej aktualizacja zepsuła niż dała.

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

Poproszę o łącze do jakiejś strony, bo sam Google się nieprzesadnie tym chwali:

 

https://www.android.com/tv/

 

Łącze "WERSJE" przenosi do strony o telefonach.

profile.country.PL.title
GreeG71
Użytkownik

Jest nowe oprogramowanie. Dźwięk DTS w aplikacji WIDEO nadal nie działa🤔  Łączność z amplitunerem jest :slight_smile: Narazie tyle co sprawdziłem

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

W moim sony kd-75xe8596 aktualizacja jeszcze się nie pojawiła 

profile.country.PL.title
olo_mistrzu
Użytkownik

Zainstalowałem z pena aktualizację. Szybkie pytanie, jak teraz czyści się pamięć z ostatnio otwartych aplikacji ? Przytrzymanie przycisku HOME na pilocie nie otwiera już okna ostatnich aplikacji i możliwości ich zamknięcia - żeby nie działały w tle.