anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

1. Nie miałem nigdy problemu ze znikającymi dyskami

2. Usypianie dysków brak. Nienaprawione. 

3. Nigdy tego nie miałem

4. Tego też nie zauważyłem wcześniej i teraz

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

1. Znikające peny / dyski USB-nienaprawiony dalej znikają

profile.country.PL.title
Huczeq
Użytkownik


@mirenio  napisał(a):

Reset robiłem do ustawień początkowych, nic nie pomogło, co do tego filmu to też mam artefakty. Jak masz ustawione kolory?


Dziękuję za sprawdzenie filmy, tryb obrazu mam ustawiony na standardowy, zmienilem tylko ostrość na 70, dostosowanie czerni na duża, jasność 25 i cyfrowa redukcja zakłóceń wyłączona. Jeśli chodzi o kolory to nie zmieniałem nic, gdy przeprowadze kalibracje to dan znać jakie mam ustawienia.

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Tak aktualizowałem na modelu xe9305 aktualizacja przebiegła poprawnie jednak za drugim razem. Pomocny okazał sie film z wcześniejszych aktualizacji. Problem polega na tym że instrukcja na stronie Sony poleca rozpakować plik ZIP do katalogu głównego, tymczasem na YouTube jest film aktualizacji do Androida 6.0 i tam rozpakowanie następuje do katalogu o nazwie takiej jak plik spakowany znadujący się w katalogu głównym. Dla pewności rozpakowałem też plik do katalogu głównego i zmieniłem pendriva na inny. Nie sprawdzałem co było przyczyną bo instalacja przebiegła prawidłowo. Może zmiana katalogu, może pendrive.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

  Ja od początku aktualizacji XE9005 Cały czas rozpakowywałem plik na pulpit komputera przenosiłem nawet na pełny pendrive i aktualizowałem przez USB. Nigdy nie miałem problemu.

profile.country.PL.title
daniel.szewczyk82
Użytkownik

Nie chcę za bardzo wykonywać aktualizacji z poziomu pendrive'a więc moje pytanie jest następujące. Czy komuś juz pojawił się monit z poziomu TV o możliwości aktualizacji i czy ktoś już ją w ten sposób przeprowadzał ? Mimo tego, że wejdę w aktualizację oprogramowania z poziomu TV , pokazuje że jest aktualny i nie widzi jeszcze wersji 8.0.

TV to 55XF7596.

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Przeczytaj link z poprzedniego postu aktualizacje automatyczne zostały chwilowo wstrzymane 

profile.country.PL.title
brysiu54
Poszukiwacz

Ciekawe że można zainstalować aktualizację systemu z USB natomiast sam napęd nie jest widoczny w żadnym z programów. W ustawieniach systemowych jest informacja o napędach USB zarejestrowanych lecz wyrejestrować ich nie można. I nadal są niewidoczne w żadnym programie.

profile.country.US.title
Tomekson1
Poszukiwacz

Witam, 

Zainstalowałem androida 8 i tv(xf9005  strasznie przycina filmy z USB.

Czy da się coś z tym zrobić lub jakoś wrócić do 7 .

Z góry dziękuję