anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

profile.country.PL.title
Tomasz_Locwin
Poszukiwacz

Aktualizacja Android TV do OREO 8.x

Witam,

 

Mam pytanie kiedy Sony planuje aktualizacje Android TV np. dla KD-65XF9005 (XF90 model 2018) do wersji Oreo 8.x?

 

Pozdrawiam

Tomek

228 ODPOW. 228
profile.country.PL.title
arkadio79
Użytkownik

Musi działać... kombinuj...

U mnie kodi działa poprawnie ze wszystkimi plikami ac3 i dts

profile.country.PL.title
daniel.szewczyk82
Użytkownik

Wczoraj zaktualizowałem do najnowszego wydania aktualizacji 6.6520 mój tv 7596 i jest o niebo lepiej... Wszystko co mi nie pasowało teraz jest tak jak ma być. Aktualizację robiłem z USB.

- poprawili mi netflixa jeśli chodzi o świecenie , już tak nie parzy po oczach

- poprawili mi netflixa jeśli chodzi o rozjaśnianie ekranu gdy pojawiły się napisy

- w Kodi o dziwo.... bez żadnych kombinacji działa DTS na kinie....(tu jestem w szoku bo zawsze musiałem Archosa używać)

- TV działa o wieeeele szybciej

- Menu rewelacja.. poustawiałem tak jak chce i powywalałem zbędne bzdety

Dzisiaj jeszcze potestuję ale jak na razie nie napotkałem na żaden problem...

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Jaką masz wersję Kodi z działającym DTS. 

profile.country.PL.title
daniel.szewczyk82
Użytkownik

v.18.3 Tylko żeby była jasność, ustawienia na expert, ustawiłem allow passthrough i powłaczałem wszystkie DTS , DTS HD i DD+

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Ale oficjalna wersja Kodi nie ta *****ty. 

profile.country.PL.title
daniel.szewczyk82
Użytkownik

to dziwne gdyby to nie byla oficjalna... pobrana pilotem z poziomu TV, aplikacji na TV, bez zadnego kombinowania z wylaczaniem niezweryfikowanych zrodel czy administratora.

profile.country.PL.title
olo_mistrzu
Użytkownik

Panowie, czy tylko ja to widzę czy brakuje opcji zamykania aplikacji-czyszczenia pamięci- po dłuższym przytrzymaniu przycisku home? Nie brakuje Wam tej funkcji???? 

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Pytam o wersję Kodi bo dotychczas tylko specjalna wersja *****ty radziła sobie z DTS passthrough. Super że to naprawili. 

profile.country.PL.title
daniel.szewczyk82
Użytkownik

Obudź się;) W pierwszej odpowiedzi na Twoje pytanie napisałem że wersja 18.3. Świeżutka z końca czerwca

profile.country.PL.title
Piotr.Kummer
Użytkownik

Jestem użytkownikiem Kodi od wielu lat na Macu. Wiadomo że to jest najlepszy odtwarzacz. Niestety ta wersja na android tv ma wielką wadę , nie zapamiętuje biblioteki. Jeżeli wysunę dysk USB to po ponownym podłączeniu trzeba na nowo tworzyć bibliotekę. Chyba że ktoś ma na to sposób.