anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
msojek
Poszukiwacz

znalazlem rozwiazanie z bootloopem ktore ja mialem.

 

1) wylaczyc wtyczke z pradu

2) znalezc przyciski na TV ->  power on i  vol -

3) wlozyc wtyczke

4) gdy pojawi sie napis SONY wcisnac naraz i trzymac przyciski na TV  "power i vol - "

5) trzymac wcisniete przyciski do momentu az dioda na dole zacznie swiecic na zielono, gdy zacznie swiecic wtedy puscic przyciski

6) poczekac pare minut

 

mam nadzieje ze komus to pomoze, bo ja sie troche obsrałem....

profile.country.PL.title
PawelJP
Poszukiwacz

Witam.

 

Z pierwszych zauważonych błedów na kd-55xd5805 przestało działać "wyszukiwanie głosowe".

Przy probie użycia dioda wogole sie nie zapala. Podjeto próbe aktywacji funkcji w ustawieniach poprzez kombinacje klawiszy "-vol" + "mic" bez powodzenia. Prosze o informacje w jaki sposób przywrocić ta funkcjonalnosc.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik


luk085 napisali:

KD-65XD9305, [...]  telewizor nie wstaje, nie świeci się dioda... czarny ekran.... Na pilota nie reaguje. Już się boję.... Odłączyć go od zasilania na jakiś czas i sprawdzić czy się uruchamia? Co mam robić?


Udało Ci sie cos z tym zrobic?

Ja mialem wczoraj w nocy ten sam problem, identyczny TV. Z braku innych pomyslow, po ~1h wylaczylem z zasilania, właczylem ponownie - nic. Jeszcze raz wylaczylem z pradu, wyjałem pendrive, wlaczylem - zrobila sie aktualizacja i chyba wszystko dziala, dokladnie nie sprawdzalem.

Dlaczego tak stalo nie wiem, moze jakis szczegolny przypadek z TV a moze dlatego ze pendrive (stary Kingston 32GB, usb 3.0) jest dosc mocno prądożerny, moze to blokowalo start.

profile.country.PL.title
jar-waw
Poszukiwacz

"Najprostszym sposobem na uzyskanie tej aktualizacji jest ustawienie opcji Automatic software download (Automatyczne pobieranie oprogramowania) w telewizorze na ON (Wł.)" - mam takie ustawienia jednak nic się nie aktualizuje KDL-50W809C ?
profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik

Aktualizacja bedzie udostepniana stopniowo, pomiedzy 22 lutego a 8 marca.

Taka byla/jest informacja na stronie.

Jak nie chcesz czekac to zrob przez usb, albo poczekaj pare dni i pewnie sie zrobi.

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź. Poczekam nie mam ciśnienia.
luk085
Poszukiwacz

spolkrzychu1wyjfa: Telewizor był wyłączony z prądu całą noc, rano podłączyłem i dalej na nic nie reaguje. Pendrive cały czas włożony do portu. Jak wrócę z pracy to sprawdzę bez pendrive'a i dam tutaj znać.

 

UPDATE:

Eureka! Po wyciągnięciu pendrive'a włączył się, zrobił update i działa. Przyczyną był włożony pendrive. Ciekawa sprawa. 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

a gdyby tylko czytać to co pisze :slight_smile: wyraźny komunikat po aktualizacji wyjmij pamięć przenośną z gniazda USB :slight_smile:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

wejdź w bluetooth wymelduj pilota naciśnij przycisk wyszukiwania głosowego (parowania) z opcji tej go zalogujesz spowrotem do TV nie musisz wchodzić w zakładkę pilota.Znajdzie Ci go wybierasz klawiszami sparuj ,intuicyjnie do przodu po drodze procedura klawisz vol- i przycisk mikrofonu.

luk085
Poszukiwacz

Po aktualizacji tak pisało, a to było przed aktualizacją. Dokładniej po skopiowaniu plików i restarcie telewizora. Bez pendrive'a się zaktualizował sam i wtedy dopiero pisało wyjmij pamięć USB (którą wyjąłem przed włączeniem).