anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Mam nowy TV z Androidem 6.0.1. Mam pytanie czy ta aktualizacja dotyczy tej wersji systemu czy chodzi o inną wersję?

mrspidi
Użytkownik

A u mnie w trakcie aktualizacji telewizor się zrestartował i mruga na zmianę na zielono i żółto. Po godzinie odłączyłem z gniazda na 2 minuty, włączyłem i dalej to samo. Znowu wyłączyłem, odłączyłem pendrive, włączyłem i znowu mruga na zielono/zółto. Jakieś rady?

Edit: KDL-43W756C

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Mord3 zarejestruj tutaj swój tv i będziesz miał odp i wiadomości o aktualizacjach na bieżąco.

fantonex
Poszukiwacz

mrspidi  - mam identyczny objaw;-) Nie polecam aktualizacji. Hard reset nic nie daje.

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Gdzie go zarejestrować? 

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Mam ten sam problem na Sony KDL-43W805C. Po włączeniu TV dioda miga na zielono i pomarańczowo, a następnie mam sam dzwięk bez obrazu. Pomoc techniczna doradziła mi odłaczyć wtyczkę telewizora od prądu na 40 minut i spróbować po tym czasie go włączyć. Oczywiście nie pomogło. W internecie jest sporo informacji od ludzi z tą sama przypadłością, więc nie jest to odosobniony przypadek.

fantonex
Poszukiwacz

rdme36 - ciekawe co teraz;-) życie bez TV.

mrspidi
Użytkownik

Podłączyłem innego pendrive'a z wgranym software i jak się okazuje telewizor zakła na nim podczas mrugania diodami katalogi, czyli coś robi. U mnie po jakimś czasie od migania zielono/zółto przechodzi na mruganie tylko na zielono. Nie mam pojęcia co się dzieje, ale z tego co piszecie support Sony jutro od rana będzie miał sporo pracy :grin:

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Polecam gry planszowe spacer książka
fantonex
Poszukiwacz

mrspidi - Telewizor dziala normalnie i ma wszystkie funkcje, tylko przestał działać ekran i wyświetlanie obrazu.