anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Bo generalnie HBO GO ma średnią jakość obrazu, szczególnie jeśli jesteś przyzwyczajony do jakości Netflixa. Na moje oko to takie średniej jakości 720p, zależy tez od konkretnej pozycji bo różne filmy/seriale mają różną jakość. Gdy się ogląda kilka odcinków pod rząd to oczy się przyzwyczajają ale jak przełączasz na zmianę z Netflixem to widać różnicę. Nie ma to jak Netflix :slight_smile:

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

Sebastian_Wroc_83 , czy są jakieś nowe wieści o aktualizacji apki HBO GO do zgodności z android tv 7.0?

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Cześć.

 

Co do aktualizacji to na tą chwilę raczej nic się nie pojawi.

 

Wróbelki ćwierkają, że konkurencja ma wyłączność na aplikację Home Box Office na swoich systemach w Europie. Gdy pojawi się zielone światło dla Sony na wejście z HBO pojawi się oficjalnie apka oraz w dalszej prespektywie aktualizacje.

 

Proszę nie brać tego za pewnika - takie informacje obiły mi się o uszy, więc się nimi dziele. Być może jest ktoś lepiej zorientowany w temacie, możliwe też że ktoś już o tym pisał. Nie przeczytałem tego wątku od deski do deski.

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Ciekawi mnie w takim razie skąd się wzięła aplikacja dostępna w tym temacie, skoro Sony z powodu braku praw nie może jej wdrożyć. Może ta wyłączność wkrótce się zakończy i wcześniej się Sony na to przygotowuje ?

profile.country.PL.title
loco65
Użytkownik

No właśnie... Czy komuś wiadomo już coś na temat kompatybilności apki HBOgo z tego forum z Androidem 7? Przypuszczam, że zainteresowanych tym pytaniem jest całkiem sporo. pzdr

profile.country.PL.title
gariwaldi
Użytkownik

Jako że to mój pierwszy post na tym forum, chciałbym sie przywitać. Od kilku dni jestem posiadaczem kd65xe8505. Wczoraj całe popołudnie próbowałem zainstalować HBO GO. Niestety plik tu polecany na "siódemce" nie działa. Miałem android boxa i tam była to jedyna wersja która działała choć pierwsze logowanie przy pomocy telefonu. Dziś ściągnąłem kolejne wersje apk i będę sie bawił. Większość wersji obraca ekran. Rozumiem, że z siódemki do szóstki nie ma możliwości powrotu? Dziwi mnie podejście HBO i Sony do tego tematu. W końcu nc+ sprzedaje usługę a nie wymaga używania swoich tunerów, więc możliwość odpalenia HBO GO na telewizorze powinna istnieć.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Uwolnienie HBO GO to taka dobra okazja na aplikację  na Android TV a tu nic.

Teraz to zaczynam wierzyć w to, że nigdy nie będzie HBO GO na Soniaku.

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

@jajko6 poniżej w link twierdzą co innego miejmy nadzieje, że się nie mylą:

http://www.komputerswiat.pl/nowosci/internet/2018/12/hbo-go-od-jutra-w-polsce-bez-posrednikow.aspx

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
gariwaldi
Użytkownik

Zainstalowałem wersję z 5 grudnia 2017 przez ES file explorer. Początkowo ekran startowy obrócony był o 90 stopni. Przez App Cloner utworzyłem klon i skrót w menu głównym i ekran startowy wyświetla się normalnie. Mam nadzieję że teraz powstanie apka na android tv i nie będzie problemów z instalacją i jakość obrazu będzie taka jak w Netflixie

bayrt321
Nowicjusz

Dzięki za podpowiedź.

Mi też udało się zainstalować "odwróconą" wersję, ale nie wiem jak ją odwrócić do pionu.

Jakoś idzie myszką operować ale kark boli, a filmy odtwarza normalnie.

 

proszę o pomoc

 

Dzięki