anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

65W855c Android 6

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

A więc pytanie do wszystkich którzy instalowali apkę udostępnioną przez Sebastian_Wroc_83 : czy ktoś z Was ma android 7.0, a jeśli tak to czy aplikacja pracuje poprawnie?

Być może apka poprawnie pracuje tylko z androidem 6.0.

profile.country.GB.title
djnicomartinez
Poszukiwacz

Witam ja mam Sony Brawia z Androidem 7.0 i niestety u mnie apka szaleje .

Zainstalowała sie bezproblemowo, wybrałem kraj , podałem pin , nawigacja pilotem nie miała problemów, ale zaden materiał nie chciał sie właczyć ponieważ resetowało aplikacje. Po jednym dniu wszedłem w aplikacje a tam znowu pokazuje sie wybór kraju , wybieram i wyskakuje informacja o braku sieci. 

 

Tak wiec na Sony Brawia KD-49XD7005 z androidem 7.0 nie działa , przynajmniej u mnie.

 

 

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Jedno pytanie, bo jestem poza domem: jak wygląda kwestia uruchomienia HBO GO w przeglądarce na AndroidTV? Działa poprawnie? można wybierać jakośc filmów? Zakładam że obsługa jest średnia, ale powiedzmy że do przeskoczenia. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
AREK.R40
Nowicjusz

Idzie bez problemu przewijać, poprostu musisz na pilocie dać strzałkę do góry i podświetlasz tak jakby pasek przewijania a później w lewo bądź prawo,  a na strzałkach faktycznie jest co jedenasci minut - szybkie przewijanie, dlatego rozwiązanie to jest super, daj znać czy działa u ciebie, pzdr

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Dzięki, nie zauważyłem tego. Działa :slight_smile:

profile.country.PL.title
Marcinek21
Poszukiwacz

Witam. Jestem tu nowy. Zainstalowałem tą aplikację. Ale wyświetla mi bokiem obraz. Co trzeba zrobić?

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Po kilkunastu dniach z tą aplikacją muszę powiedzieć, że działa bardzo dobrze. Jedynym mankamentem jest brak możliwości ustawienia "na sztywno" oryginalnej ścieżki dźwiękowej i polskich napisów. 

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Nie próbowałem ale mysle, że jak raz to ustawisz w wersji na przeglądarce (jest tam taka opcja) to powinno działać na innych urządzeniach (tak jest np. w Netflixie).

profile.country.PL.title
gienek_pa
Użytkownik

@Marcinek21

U mnie też wyświetla się bokiem. Dopiero jak uruchomi się film to obraz przyjmuje prawidłową pozycję. Czy u wszystkich obraz wyświetla się bokiem czy tylko u mnie i u Marcinka21?

 

Poza tym zauważyłem, że mam niską rozdzielczość obrazu. Na Netflixie co prawda obra startuje w niskiej rozdzielczości, lecz potem bardzo szybko osiąga rozdzielczość nawet 4K. W HBO GO przez cały czas mam niską jakość obrazu.