anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
gariwaldi
Użytkownik

Spróbuj przez App Cloner stworzyć klon HBO GO. Będziesz miał za jednym razem normalny ekran startowy a dodatkowo skrót w menu głównym

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Dalej zostają kombinacje na stronie HBO GO są wymienione urządzenia ,na których można korzystać z HBO GO :
Smart TV,tablet,smartfon,Apple TV,Chromecast,konsola,komputer a Android TV brak jakaś niemoc w tym temacie .
PS. Przed chwilą dzwoniłem na infolinię nic nie wiedzą kiedy będzie i czy kiedykolwiek będzie ale rozwijają się. Może Pan oglądać na tablecie ,smartfonie,komputerze ........... ale ja chcę na Android TV ........ no to nie wiem.

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

Dziwna jest ta cała sytuacja, tym bardziej że jest apka i to nawet po polsku na android.tv tyle że działa (można oglądać filny) tylko na andku 6.0.

profile.country.PL.title
pawel42274
Poszukiwacz

Witam a może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić ten klon HBO GO przez App Cloner bo jestem zieony w tym temacie niedawno kupiłem tv Sony KD-55XE8096 wgrałem sobie HBO GO ale boli mnie już kark od tego krzywego obrazu. 

za pomoc będę bardzo wdzięczny.

 

profile.country.PL.title
gariwaldi
Użytkownik


@pawel42274napisał(a):

Witam a może mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić ten klon HBO GO przez App Cloner bo jestem zieony w tym temacie niedawno kupiłem tv Sony KD-55XE8096 wgrałem sobie HBO GO ale boli mnie już kark od tego krzywego obrazu. 

za pomoc będę bardzo wdzięczny.

 


Proszę:

https://www.youtube.com/watch?v=6FJytgbAyLE

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

Czy działa wam HBO Go Android TV 0.0.59 na andku 6 bo mi dzisiaj wyskoczyło "brak połączenia internetowego" po mimo że mam 50 Mb/s i wszystkie inne aplikację bez problemu chodzą

profile.country.PL.title
Odys85
Użytkownik

U mnie też nie działa od wczoraj. Też brak połączenia.

 

profile.country.PL.title
SZAMER
Poszukiwacz

 

Ciekawe czy to następstwo legalnej wersji czy blokada całkowita przez umowy uniemożliwiające wydanie HBO GO na android tv

profile.country.PL.title
Odys85
Użytkownik

Nie rozumiem polityki HBO, teraz po uwolnieniu dostępu od umów z operatorami powinni wydać aplikację na każdą możliwa platformę. 

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Potwierdzam, u mnie też brak połączenia. HBO na pewno włączyło jakąś blokadę w PL na tę apkę. Szkoda.