anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV i HBO Go

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV i HBO Go

Czy jest jakiś sposób aby oglądać bezpośrednio na TV filmy i serialę z HBO GO?

 

Samo HBO stwierdziło, że na razie nie planuje aplikacji na Android TV (może Sony by jakoś naciskała na HBO w tej sprawie)?

A w fabrycznej przeglądarce na Android TV (Opera - nie wiem dlaczego nie Chrome) nie działa, choć HBO twierdzi, że przeszło już na format HTML5.

 

Swoją drogą dlaczego Opera jest fabrycznie zainstalowana jako przeglądarka w Android TV a nie Chrome?

239 ODPOW. 239
profile.country.PL.title
picad_el
Poszukiwacz

Można potestować apke z 5 grudnia 2017 ver. 5.1.2

https://apkpure.com/hbo-go/eu.hbogo.android/download?from=details

Nie jest to rozwiazanie idealne, ale jak to mówią "lepszy rydz niż nic"

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Cześć darkkain,

 

Niestety nie mam dostępu do nowszej wersji. Na tą chwilę jest tylko taka.

 

Co do samej aplikacji, to rozmawiałem ostatnio ze wspomnianym uprzednio znajomym. Nie pasowała mi jedna rzecz. Skoro jest dedykowana na rynek amerykański to skąd bezproblemowa dostępność w niej naszego języka. No i tutaj trochę mnie zaskoczył i przyznał się, że tak naprawdę to Sony na początku przyszłego roku udostępni na swoich urządzeniach z Android TV dedykowaną do odbioru HBO aplikację, a jemu... udało się zdobyć ją nieco wcześniej.

 

@Sony_Poland_Teamczy możecie potwierdzić że są takie plany?

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

Sebastian_Wroc_83

 

Czy mógłbyś jeszcze raz wrzucić apk, bo podana wcześniej lokalizacja nie jest już dostępna.

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Link jest już ponownie aktywny.

profile.country.PL.title
biciu1960
Poszukiwacz

też miałem 6 cyfrowy.. zadzwoniłem do dostawcy( NC+) HBO GO i tam mi skasowali konto i póżniej  utworzyć nowe a tam juz jest 8 znakowy PIN TV ( stare kontadawno założone mają6 cyfrowy PIN TV)

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

U mnie problem. Apka zainstalowała się bez problemu, po wpisaniu pinu zalogowałem się, ale jak dochodzi do odtwarzania, niestety aplikacja się restartuje.

Mój TV to 55XE8599 android 7.0

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz
profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

Po instalacji z powyzszego linku, komunikat o nieobsługiwanym obszarze. Aplikacja tylko dla US

profile.country.PL.title
Kinoman1
Poszukiwacz

Witam wszystkich na forum i dołączam się do podziekowań za udostępnienie nieoficjalnej jeszcze aplikacji HBO Go dla tv Sony. Mam jednak nadzieje, że HBO tę aplikację szybko poprawi bo jest jedna rzecz, która nie działa jak należy. Chodzi o przewijanie. Po naciśnięciu przewijania przeskakujemy o 11 minut co powoduje że przewijanie jest w takim przypadku bezużyteczne. Zeby przewinać o np. 20 sekund musielibyśmy w lewo i w prawo robić to na wyczucie ale prędzej się apka zawiesi niż się to uda. Mogliby też poprawić jakość obrazu i dzwięku i stworzyć osobne profile, jak Netflix czy Showmax.

profile.country.PL.title
katmai68
Poszukiwacz

 
 
 
Kinoman1  Jaki masz TV i którą wersję androida?