anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy warto kupić model X90J/X94J

profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

Czy warto kupić model X90J/X94J

Jak w temacie czy ktoś posiada już telewizor Sony Bravia XR a konkretnie model X90J bądź X94J i jest w stanie podzielić się opinią i wrażeniami.

Tagi (2)
29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Jako, że to nowość to pewnie mało jest jeszcze opinii. Mogę polecić przejść się do marketu, bo wiele sklepów ma jeszcze zeszłoroczny model xh90, można porównać i zobaczyć jaki jest progres w X90j

profile.country.PL.title
primar-b
Poszukiwacz

Od paru dni mam X90J w wersji 65''. Niestety nie mam porównania z innymi modelami Sony, bo dotychczas eksploatowałem 13-letniego Samsunga. Telewizor spełnia moje oczekiwania, a cena z rabatami w Media Expert przyjazna (5.004,- zł brutto). Bravia Core jeszcze nie sprawdzałem. Jeżeli masz jakieś pytania, to spróbuję odpowiedzieć.

profile.country.PL.title
jawonia40
Nowicjusz

Na filmiku YT jest porównanie z Samsungiem i w niektórych aspektach (np. czerń) wypada lepiej. Ja natomiast próbowałem się dowiedzieć np. w SONY CENTER jaka jest różnica między modelami X90J a X94J i odpowiedź padła ha ,ha żadna a cena o 200zł wyższa!? 

profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

94 ma mikrofon jeszcze tv ze nie trzeba typowo do pilota mówić i jeszcze jakaś technologie kolorów 

profile.country.PL.title
samuray500
Nowicjusz

Actually the difference is just the sand design.
https://www.displayspecifications.com/en/news/03e1551

profile.country.PL.title
qset1975
Użytkownik

Mam model xr65x90j, po przesiadce ze starego samsunga jeśli chodzi o obraz to przepaść. Kablowa tv vectra problem z modułem ci+ obraz klatkuje na samsungu jest ok,problem z dzwiekiem ,nie dekoduje u mnie dd+ na innych urzadzeniach jest ok ale to jeszcze muszę na 100% sprawdzić 

profile.country.PL.title
_Artek_
Użytkownik

x94 napewno nie warto bo wbudowany mikrofon i tak w polsce póki co nie zadziała.  czy x90j warto to już tylko twoja decyzja :slight_smile: przejdź się i zobacz.  

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Tak posiadam tv Sony xr 90j mogę odpowiedzieć na pytania.

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

Ja mam XR65X94J ale czym różni się od x 90 j to nie bardzo wiem mój egzemplarz posiada wbudowany mikrofon w tv ale i tak nie działa u nas w kraju posiada funkcja kalibracji Netflix dodatkowo można ustawiać ręcznie kolory obrazu oprócz standardowych posiada dwa dodatkowe głośniki po bokach wydaje mi się że między tymi dwoma modelami nie ma aż tak dużej różnicy oprócz w cenie