anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czy warto kupić model X90J/X94J

profile.country.PL.title
Rispo_22
Poszukiwacz

Czy warto kupić model X90J/X94J

Jak w temacie czy ktoś posiada już telewizor Sony Bravia XR a konkretnie model X90J bądź X94J i jest w stanie podzielić się opinią i wrażeniami.

Tagi (2)
29 ODPOW. 29
profile.country.PL.title
MiroEs
Użytkownik

Witaj, posiadam tv x90j od dwóch miesięcy. W skrócie telewizor jest świetny, głównie używam go pod konsole ps4 ps5. Ma wysoką jasnosc hdr,sdr, bardzo dobrą czerń, dobre lokalne wygaszanie, brak cloudingu co akurat mam w seri xg83, świetne kolory, 4 porty hdmi z czego dwa hdmi 2.1, gry obsługujące 120 klatek działają poprawnie, Google tv działa bardzo szybko bez żadnych przycięć. W razie jakiś pytań odnośnie jeszcze tego tv pisz, postaram się odpowiedzieć. 

profile.country.PL.title
MarcinW73
Użytkownik

Nie znam modelu ale z innymi (ja model XF9005 też Full Array) i wielu miało problemy z insektami wchodzącymi pod matryce. Zanim kupisz przeczytaj warunki gwarancji ile matrwych pixeli jest dopuszczalnych przez producenta i sprawdz sobie w instrukcji - a jest ona przywołana w gwarancji - czy musisz powiesić postawić TV z dala od kurzu i insektów. Jeżeli tak jest wpisane jest to podstawa do nie uznania reklamacji.  Dowiedz się czy matryca nie jest szczelna ze względów technologicznych w twoim modelu bo inaczej będziesz czyścił co rok a producent nie uznaje tego na gwarancji. 

profile.country.PL.title
jason.bourne
Użytkownik

Mam model X94j i jestem zadowolony. Nie mam z niczym problemów, jak na razie. Ten model ma aluminiowe nóżki i dodatkowo jakąś opcje ustawienia obrazu (nie pamiętam nazwy).

profile.country.PL.title
Robert031279
Poszukiwacz

90j też ma kalibracje nedfliks a technicznie oba tv są takie same tylko ten mikrofon dochodzi i to tyle.W moim 90j kalibracja jest nie potrzebna po ustawieniu ekranu na własne obraz taki porównywalny jak w moim 65XG skalibrowany ,zatem nie wywalam kasy bo poco 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

A jak ciebie działa obsługa głosowa tv? Czy też działa tylko jak masz tv menu w języku angielskim? 

profile.country.PL.title
Artur-73
Użytkownik

W angielskim

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Tak przełącz menu tv na angielski i będzie działało z komenda Ok Google 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

I daj switch na on 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

A sprawdź czy u ciebie jest jak wszystko w języku działa poprawnie to zmień na język polski główne menu. Bo u mnie po zmianie na włączonym tv działa ale jak się wyłączy tv to przestaje działać tylko Uwaga bo może być tak że wszystko ustawiasz na nowo, zależy jakie masz aplikacje zainstalowane bo trzeba cały system zrestarowac na nowo. Jak ktoś ma jakieś pomysły to pisać. 

profile.country.PL.title
pgrzesp
Użytkownik

Nie dopisałem w języku angielskim