anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem XR65X90J co zrobić

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Problem XR65X90J co zrobić

Co z takim fantem zrobić. W grudniu żonka na prezent do PS5 sprezentowała mi wyżej wymieniony TV, ale od jakiegoś czasu pojawiły się na matrycy jaśniejsze pionowe pasy, które widać na ciemniejszych scenach.

Czy można spróbować coś z tym zrobić w sensie ustawień czy w ostateczności resetowania ustawień? Czy od razu zgłosić do reklamacji tv.

Nie chciałbym robić resetu ustawień do fabrycznych bo miałem robioną kalibrację tv, no ale wieczorem wygląda to kiepsko. Gdyby to był jakiś budżetowy tv to może bym przełknął, ale tv za grubą kasę, dedykowany PS5 i obraz wygląda bardzo średnio.
Poniżej załączam zdjęcia jedno w menu tv, a drugie podczas włączonej gry na PS5.IMG_2040.JPGIMG_2048.JPG

51 ODPOW. 51
profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Dzięki Ci za informacje. Jak skończę remont to chyba się tym zajmę. Choć z serwisem Sony nie mam zbyt dobrych doświadczeń za każdym razem z wcześniejszym tv byłem olewany i przez to ani raz nic nie załatwiłem.

Napisz proszę jak wygląda procedura. Zgłaszałeś reklamację, przyjeżdża serwis, zabiera telewizor i po jakimś czasie oddają czy na miejscu załatwiają sprawę?

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

I jeszcze pytanie czy druga reklamacja była składana w tym samym serwisie czy innym?

profile.country.PL.title
Pablo1984
Użytkownik

Serwis jest ten sam co za pierwszym razem. Trwa to tyle samo około 2 tyg. Po prostu zgłoś usterkę. Napisz że to cały czas jedno i to samo co wcześniej. Możesz dodać że u mnie skończyło się to wymianą telewizora. Dodaj zdjęcia jak Ci się uda to jeszcze jakiś filmik jak to wygląda. Muszą Ci to wymienić. Ja się szczypałem przez dłuższy czas. Myślałem że oddam telewizor i znowu nic ale w końcu tak mnie te paski zaczęły denerwować że oddałem i udało się. Trzeba oddać bo kasa za telewizor duża a nie ma co zwlekać 

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Dziękuję Ci serdecznie za pomoc bo też mnie zaczyna to denerwować powoli.

A masz może jakieś zdjęcia jak to u Ciebie wyglądało żebym mógł porównać z tym co u mnie? Albo zobacz na pierwszy post i powiedz jak miałeś

 

Dzięki Ci piękne za wszystkie info bo to znaczy, że jest szansa coś załatwić. Tak jak piszesz telewizor sporo kosztował więc warto żeby był jak należy.

profile.country.PL.title
Pablo1984
Użytkownik

Nie ma problemu;). Fajnie że mogę pomóc bo sam też potrzebowałem pomocy i powiem Ci że gdyby nie Twój wpis na początku to też bym z tym zwlekał. Teraz przynajmniej wiem że to jakaś fest wada skoro telewizora nie dało się naprawić tylko od razu poszedł na wymianę. Niestety trzeba teraz czekać ze 2 tygodnie na nowy ale przynajmniej wiem że było warto 

IMG20221205010704.jpg

profile.country.PL.title
Sebastian81
Poszukiwacz

U mnie to wygląda tak,

początkowo nie zwracałem tak na to uwagi, ale odnoszę wrażenie ze problem się pogłębia, ponieważ zaczyna mnie to irytowac.

Zgłosiłem zlecenie naprawy, myślałem ze serwis jest gdzieś blisko, ale widzę wyskoczył mi Radom.

Mam nadzieje że temat ogarną bez większej dyskusji z nimi, bo nie mam ochoty na przepychanki.

Z ty za bardzo szczęścia nie mam, bo już przy zakupie kurier dowiózł mi uszkodzony egzemplarz, wygięty i już na start 2 tygodnie przepychałem się z reklamacją dostawy.IMG_20221219_221738.jpg

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Czyli podobnie jak u mnie. Przekonało mnie to żeby zrobić z tym porządek jak skończę remont. Bo wydaje mi się, że w ostatnim czasie są jakby wyraźniejsze te pasy.

 

Dzięki za pomoc i zdjęcia bo sporo to pomogło

 

pozdrawiam

profile.country.PL.title
Pablo1984
Użytkownik

Panowie teraz to co napiszę to jest normalne tragedia. Dostałem nowy telewizor na który czekałem 2 tyg. odpalam PS5 i co się okazuje. Pasy nadał występują. Normalnie jestem załamany. To się nie dzieje na prawdę. Nie wiem co mam zrobić. To jest dla mnie tragedia. Nowy telewizor.Jestem złamany.

IMG20221229004831.jpg

profile.country.PL.title
Nikotedrtgergf
Użytkownik

Powiem Ci, że współczuję Ci bardzo bo to jakieś nieporozumienie jest. Rozumiem, że to elektronika i może coś się dziać ale po prostu taka samo kiepsko to wygląda jak wcześniej.

Nie pozostaje Ci chyba nic innego jak reklamować to ponownie bo przecież te pasy to jakaś masakra.

Chyba już wspominałem w tym temacie o tym, że to nie jest jakiś budżetowy telewizor tylko flagowy model z zeszłego roku i żeby takie kwiatki były to świadczy tylko o tym, że Sony leci z jakością swoich produktów, a kiedyś to był synonim dobrej jakości.

 

Mimo wszystko trzymam kciuki, że w końcu załatwisz sprawę z serwisem do porządku i dostaniesz produkt bez wad.

profile.country.PL.title
SonyESaudio
Użytkownik

Nie pomyślałeś może że problem leży po stronie ps5?