anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony OLED A1 65. Dziwne zaczerwienienia na lewej krawędzi....(1tydzień użytkowania...)

profile.country.PL.title
krycha87
Poszukiwacz

Sony OLED A1 65. Dziwne zaczerwienienia na lewej krawędzi....(1tydzień użytkowania...)

lewa część metrycy wyraźnie zaczerwieniona... Może miał ktoś podobny problem ??lewa część metrycy wyraźnie zaczerwieniona... Może miał ktoś podobny problem ??

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Poczytaj sobie na tym forum wątek o oledach i wadach tych matryc https://hdtvpolska.com/forum/forum/109-oled/

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

OLED super obraz ,kolor ,czerń ale jakoś na razie się boję ,że wystąpi coś na tym panelu co go pogrąży i to masowo ciekawe jak jasność zacznie spadać jak to będzie wyglądać może nie ma na zapas się co martwić ale zakup OLED-a jeszcze odłożyłem na 2-3 lata.

profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Mam od wrzesnia tego oleda w 55 calach jak na razie jestem zadowolony , ale jak czytam o tych wypaleniach

to jestem lekko wystraszony gdyż nie wiem jak ewentualnie zareaguje Sony w razie wypaleń.Sprzedawca w sklepie zapewniał mnie iż sony zabezpiecza swoje panele na ewentualność wypaleń ale jak jest naprawdę pokaże czas.

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

ostatnie plazmy też były super zabezpieczone super kolor,obraz ,czerń gdzie dzisiaj są ?

profile.country.PL.title
krycha87
Poszukiwacz

Wychodzi na to że trafiłem felerny egzemplaż... Gość z obsługi kazał mi go jeszcze zresetować, lecz bez skutku...Tyle siana a tu taka padakaczka, mam nadzieje ze uda mi sie go wymienić ewentualnie, bo niby problemów w takich przypadkach nie robią :open_mouth:

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@krycha87   jak kupowałeś w dobrym sklepie to Ci wymienią a tym bardziej przez internet tylko ciśnij od razu w poniedziałek jak w EuroAGD to nie mam dobrego doświadczenia z nimi chciałem po 3 dniach zamienić na większy powiedzieli żadnych zwrotów MM jest ok pod tym względem !

profile.country.PL.title
krycha87
Poszukiwacz

saturn... i też mnie ciekawi ja mnie przyjmą... Bo naprawde uwieżcie mi ze TV na 15stakaaaa a mecze nadają w systemie "redandGreen" q56vUuKSQEaGT7k0aZKOqw.jpg

profile.country.PL.title
krycha87
Poszukiwacz

Jestem poprostu zawiedziony A1 ale jeżeli wymienia mi go na nową Sztuke, to dam mu jeszcze szanse. w innym przypadku rezynuje i inwestuje w panasonic-ka 65-1000E... 

profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Saturn to prawie to samo co MM nie powinno być problemu.Dzisiaj oglądałem HDTV z Santa Monica Gmeru opowiadał o Panasonicu EZ1000 i wspomniał też o różowym kolorze na OLED może to dotyczy też A1 tylko ,że Panasonic a może Sony już też we wszystkich nowych telewizorach zastosował Black Filter ,który eliminuje róż z matryc OLED.Oddaj ten TV poczekaj chwilę wchodzą nowe modele kupisz A2 :slight_smile: .