anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia HDR

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Ustawienia HDR

Witam 

Czy jest jakaś instrukcja ustawienia tv pod HDR. Canal+ 4k nadaje z HDR ale u mnie przy HDR10 kolory tak jaskrawe że nie idzie oglądać a orzy hlg ciemny obraz mimo jasności na full. Tv sony bravia 55xe8599. 

286 ODPOW. 286
profile.country.PL.title
Houdini01
Poszukiwacz

Czy udało się może komuś zaradzić coś na tą wątpliwą jakość obrazu Dolby Vision na Netflixie? Mam xf9005 i niestety potwierdzam opinie przedmówców - ciemno, jakby za mgłą etc.

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

U mnie Dolby Vision wygląda znakomicie ale z Amazona. Jack Ryan jest np. w DV. Nie ma porównania z Netflixem.

Jest to ewidentnie wina Netlixa, że taka kaszana jest, szczególnie na nowym Narcos.

profile.country.PL.title
Kaza80
Użytkownik

Witam, mam to samo filmy na amazon w hdr dosłownie wyglądaja przepieknie natomiast netflix mgła po kontakcie z netflixem stwierdzili że to wina łącza ale napewno tak nie jest czy ktoś już kontaktował sie w tej sprawie do sony?

profile.country.PL.title
KrissKEJ
Użytkownik

Nie ma opcji, aby było to wadliwe łącze. Wczoraj sprawdziłem na TV Panasonic sąsiada i DolbyVision z Netflixa wygląda bdb. Więc jest to wina TV Sony nie potrafi poprawnie dekodować metadanych DV z netflixa. Nie wiem czy  wszystkie serie czy wybrane. Ja posiadam 9305 i mam kaszankę na ekranie. Po kontakcie z serwisem sony - standardowa odpowiedź na wszystkie bolączki "Proszę przywrócić ustawienia fabryczne w swoim odbiorniku TV", nie wiem czy to pisze automat czy poprostu tak działa ten serwis. 

Reasumują serwis Sony leci w kulki i to na każdym poziomie rozmowy. Niestety kolejnym TV będzie LG lub Panasonic. Tam przynajmniej serwis jak i podejście do klienta jest o niebo lepsze.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Na moim XE9005 HDR z Youtube działa, ale  wygląda beznadziejnie.

profile.country.PL.title
radosuaf
Użytkownik

U mnie na XF90 po włączeniu Netfliksa w Dolby Vision myślałem, że jasność i kontrast wypalą mi oczy - więc działa.

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Dlaczego na XE9005 HDR z Youtube wygląda jak kupa?

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

Tylko dlatego wygląda jak kupa bo telewizor SONY

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10



---
Ta wiadomość została sprawdzona na obecność wirusów przez oprogramowanie antywirusowe Avast.
https://www.avast.com/antivirus
profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

Kiedy zostanie wyłączony ten hdr mam jyz dość dzwonienia do sony we wrześniu zapewniania mnie ze technicy znają problem i pozna jesienią będzie to poprawione sprawa nadaje się do sądu jak kupowałem tv zapewniano mnie o przepięknym obrazie przez hdr a wygląda jak kupa tv 65 xd 9305 

profile.country.PL.title
Piraciskoo
Użytkownik

Ja sie mecze z nimi od czerwca. Regularna wymiana e-maili. Przedłużyli mi gwarancję o 6 miesięcy ale problemu nie rozwiązali. Raz w miesiącu dostaje od nich wiadomość że już coś z tym robią albo że mam zmienić ustawienia. A obraz dalej wygląda jak kupa. HDR na c+ 4k nie wygląda. Nie da się tego oglądać. Szkoda że place za to abonament. Nigdy więcej nic Sony i nigdy więcej nie polecę nikomu nic tej firmy. Jak z pozycji firmy która robiła świetne tv doszli do momentu gdzie robią totalne dno. Pomijam już zapominanie hasła do wifi, zawieszanie aplikacji pilota, problemy z odtwarzaniem 4k po USB i dlna. To wszystko po prostu nie działa.