anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wersja v3.925 już jest !

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

Wersja v3.925 już jest !

Kto już zainstalował jakieś wrażenia ? Pani z infolinii miała rację szacun ! :slight_smile: Juz wczoraj próbowałem sprawdzić aktualizację to ciągle wyszukiwało i wiedziałem juz ,że coś na rzeczy.

53 ODPOW. 53
profile.country.PL.title
zbygaaj
Doradca

@wolfmar  czyli nic się nie zmieniło rzeczywiście pamiętam czasami tak się zdarzało ,że te usypianie działało nawet tu na forum jakaś Pani z Sony przekonywała ,że dysk usypia się po 5 minutach gdzie wszyscy ją wyśmiali i skończyła przekonywać dlatego zostaję przy pendrive ale interesuje mnie jeszcze odnajdywanie pendriva jako pamięci przenośnej podłuższym wyłaczeniu dłuższym telewizora (po nocy).Szkoda dysku HDD @wolfmar :slight_smile:

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Ledwo aktualke do yt zrobiłem, męczy mnie teraz ta googlowa. Czy wszystko jest ok z nią? Nie sypia się tv?

profile.country.PL.title
as1970
Użytkownik

U mnie 5 minut po wyłączeniu tv  na dysku ciemność - dioda gaśnie i dysk jest cicho - WD Elements 500gb

profile.country.PL.title
cristians84
Użytkownik

Mnie usypianie irytuje podwójnie. Pod USB ma podłączone podświetlanie tyłu TV taśmą LED. Myslałem że jest ok bo po 5 min. od wyłączenia zawsze gasło, dopóki raz w nocy nie wstałem i się okazało że świeci... zdarzyło się tak wiele razy. 

Ale ja jeszcze czekam na  3.925  OTA

profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

A ile to trzeba czekać, bo ja też czekam. 
Pierwszy  raz, bo dotychczas robiłem przez USB . 


Wysłane z telefonu Samsung.
profile.country.PL.title
Bruno79
Poszukiwacz

Zastanawiam się nad różnicami w wersji aktualizacji USB vs OTA. Nie mam doświadczenia w Android TV, ale w telefonach komórkowych opartych o platformę Android nie miało to żadnego znaczenia. 

profile.country.PL.title
Damaranus
Użytkownik

Przecież wersja jest ta sama. Już wyjaśniałem kiedyś po co udostępniana jest wersja na pendrive, bo to żeby janusz z grażyną, którzy kupili sobie dom w opszczygrodzie na zakręcie pod lasem bez dostępu do sieci, mogli u brajana i dżesiki na mieście pobrać sobie aktualizacje i dostarczyć do swojego telewizora. 

www.karczma.edu.pl - Dowiedz się więcej o AndroidTV
profile.country.PL.title
Darek_A
Użytkownik

Po nieudanych moich próbach z instalacją z pena postanowiłem czekać na OTA, ale to ze względu na brak czasu, poza tym mam zdechłego laptopa i muszę chodzić do sąsiada, ale to....
Mnie zastanawia jeszcze pytanie, czy jest jakaś różnica w sposobie instalacji z pena, a OTA.
Wersja oczywiście ta sama, ale jak już ktoś napisał, poprzednie aktualizacje robił przez OTA i nie ma z tv żadnych problemów. Ja natomiast nie miałem z tv problemów do czasu wypuszczenia pierwszej aktualizacji do XD85, którą zrobiołem z pena i kolejną również (problemy opisywane wcześniej - wymiana płyty itd).
Np w telefonach zawsze robiłem sam aktualizację, bo nie chciało mi się czekać i było ok.
Czy może się uszkodzić plik przez rozpakowywanie, kopiowanie... ?
Sam już nie wem, co myśleć.
Tym razem uzbroiłem się (jak na razie) w cierpliwość i czekam, aż samo wpadnie do mojego tv.

Ogólnie największą bolączką w moim tv jest (było, bo zrobiłem kompletny reset) ponowne uruchamianie się tv po wyłączeniu pilotem. Powinien być w stanie czuwania, a włącza się jakby mu prąd odłączono, czyli loga itd.
I tak się dzieje zawsze po jakimś czasie od resetu. Mija ileś tygodni i to samo.
Zauważyłem też, że jeżeli zrobię reset i przywrócę wszystkie ustawienia z konta google (za pomocą telefonu), to dolegliwość pozostaje. Natomista, gdy pominę tą opcję i loguję się ręcznie tv działa prawidłowo, ale na jakiś czas, jak już wspomniałem.
Ciekawy jestem, czy w tej najnowszej wersji zostało to poprawione.
Rok gwarancji minął i boję się, że nie zdążę zareagować odpowiednio szybko, aby starać się o wymianę, czy zwrot kasy, bo ciągle czekam na poprawki, które nic nie poprawiają, jak na razie - przynajmniej u mnie.

profile.country.PL.title
wolfmar
Użytkownik

Zauważyłem też, że jeżeli zrobię reset i przywrócę wszystkie ustawienia z konta google (za pomocą telefonu), to dolegliwość pozostaje. Natomista, gdy pominę tą opcję i loguję się ręcznie tv działa prawidłowo, ale na jakiś czas, jak już wspomniałem.

Zakladałbym że jakieś błędne ustawienia kopiują się na konto google i później są przywracane. Podczas ręcznego logowania się nie ma kopiowania błędu (może opcja która go kopiuje jest wtedy pomijana) ale po czasie błąd pojawia się znowu. Nie wykluczam że może to być błąd wynikający z automatycznych ustawień telewizora.

 

Ze swojej strony muszę przyznać że moje wcześniejsze obawy odnośnie korzystania z zewnętrznego twardziela CHYBA okazały się bezpodstawne. Sygnalizacja świetlna HDD gaśnie - nie zawsze jest to po 5 minutach ale kiedy losowo zerkam po dłuższym czasie nieużywania telewizora to światełka nie ma.

profile.country.PL.title
Bernikle
Użytkownik

Wczoraj pobrałem aktualizację. Na razie jest ok ale ja nie miałem nigdy takich przypadłości jak opisujecie. Zauważyłem tylko szybsze ładowanie zdjęć w aplikacji Google zdjęcia. Wcześniej aplikacja działała dużo wolniej niż w telefonie.