anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
slawomir.marczak
Użytkownik

XR-55X94J i karta CI+ od UPC

Kupiłem tv XR-55X94J tydzień temu i wszystko byłoby OK ale minusem jest pikselizacja na kanałach kablowych UPC przy korzystaniu z karty CI+. Pojawia się niespodziewanie w różnych sytuacjach. Nawet na kanałach niekodowanych np. TVP1 też jest. Czasami po porannym uruchomieniu (cała noc standby) nic nie można oglądać. Trzeba wyłączyć tv z zasilania. Mam trzy karty w domu, na różnych tv (Samsung full HD, Panasonic 4k) ale w nich pracują OK. Nie pomaga zmiana kart, reset tv do ustawień początkowych, zmiany ustawień. 

Spotkał się ktoś z taką sytuacją w tym tv  i czy jest na to jakaś recepta?

779 ODPOW. 779
profile.country.PL.title
karoleczek90
Poszukiwacz

Tak czułem ze polecą w chu… kolejny raz i nie m będzie aktualizacji ja chwilowo mam spokój z pikselami po wymianie płyty choć pare razy mikro jak by sie pokazały na sekundę ale przy tym co bylo to jest nic ale są i efekty uboczne tv wolniej chodzi wolniej kanały się przełączają zamulony jest strasznie mimo włączenia opcji programisty wyłączenia animacji, aplikacji w tle,robione resety do fabryki itd nic nie dało także przepraszanie Sony to niech sobie wsadza w buty tylko naprawia to co jest nie tak

profile.country.PL.title
Karamba
Użytkownik

No właśnie wygląda na to że to właśnie wina sprzętu, ja od zakupu nie aktualizowałem TV a teraz po 2 miesiącach zaczyna być widoczna pixeloza więc to nie wina oprogramowania !!!

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Mam podobne odczucie.(wina sprzętu)

94J kupiłem we wrześniu ,pikseloza od początku.Aktualizował się w momencie pierwszego uruchomienia.Wymieniona płyta główna i tylko tydzień spokoju.

Aby coś oglądać w święta,kupiłem 85j i od połowy stycznia zaczyna mieć podobną przypadłość.Oprogramowanie fabryczne ( nie aktualizowany do wersji .PKG6.4284)

Jak na chwilę obecną pkseloza sporadycznie ale jest niewiele używany. Mam jednak wrażenie że pojawia się coraz częściej.

profile.country.PL.title
hoggart
Poszukiwacz

Ten sam problem z 43x85j, kolejny telefon do serwisu, informacja, że aktualizacja będzie 22 lutego, oby tak było, bo inaczej  niezgodność towaru z umową i zwrot.

profile.country.PL.title
JacekSz
Użytkownik

Witam

Czy pojawiła się oczekiwana aktualizacja?

 

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Co 2 godz.sprawdzam ręcznie i TV nie znajduje nowej wersji.

Na stronie Sony  nie ma nowego.

 

profile.country.PL.title
odja12
Użytkownik

Dzisiaj na Facebooku ktoś pisał, że w USA coś się pojawiło: https://www.facebook.com/groups/769301263827199/permalink/1117937695630219/

profile.country.PL.title
SLAWMOR-1961.
Użytkownik

Telewizor zaktualizowany dzięki uprzejmości Pani z supportu Sony która podlinkowała na meila Soft.

Niebawem ma pojawić się na stronie.PO AKTUALIZACJIPO AKTUALIZACJI

20 minut pracy bez PIKSELOZY :slight_smile: oby tak zostało.

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Czy możesz podesłać mi na maila tego linka? Mam taki sam tv. Na stronie jest już link z aktualizacją, ale czy to ta sama? Wolę zainstalować coś sprawdzonego. Będę wdzięczny. mój mail radar7@interia.pl

profile.country.PL.title
Tomasz7
Użytkownik

Tutaj jest link do pobrania aktualizacji dla Modeli XR-55X90J i podejrzewam innych modeli z tej serii.

 

https://tv.update.sony.net/OND/2021/eu/main/PS211722/sony_atvotafull_2020_1605660100_eua_auth.zip