anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego wybraliście SONY

OsiRis-----
Początkujący

Dlaczego wybraliście SONY

Kupiłeś laptopa, bo ktoś zachwalał go w internecie? Armię osób, która będzie polecała telewizory, książki czy telefony, można dziś wynająć za grosze...

Monika Czaplicka, studentka socjologii, przez rok na różnych forach i w przeróżnych blogach podszywała się pod internautów robiących zakupy. Udawała dzieci, kobiety, mężczyzn - w zależności od potrzeb. Każda "jej" postać na czymś się znała, coś testowała lub rekomendowała. Czaplicka dziennie pisała po sto postów. O batonikach, jogurtach i chipsach. W komentarzach zachwalała odtwarzacze MP3, których nie używała, zachęcała do książek, których nie czytała, rozpływała się nad filmami, których nie obejrzała. ..

więcej na Gazeta.pl

zastanawia mnie czym kierowaliście by zakupić Alfe?
ilu tu jest takich "doradzaczy" ?
i w co tu wierzyć?

58 ODPOW. 58
profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Janievideo mówisz że nie ma uszczelnień?
http://www.swiatobrazu.pl/hashphoto-mas ... anktcr.jpg
http://www.swiatobrazu.pl/hashphoto-dsc ... dufzih.jpg
Przejechała cały Dakar i działa bez zarzutu

profile.country.pl_PL.title
janvideo24
Początkujący

SZFENDAK - ja napisałem , że widać nie musi być uszczelnień, bo jakość wykonania jest wysoka. Co do Dakaru, wiem jak było , rozmawiałem o tym z Jackiem Boneckim. Mnie nie trzeba do Sonego przekonywać. Stosuję ten sprzęt od lat i nigdy nie było tak bym utracił materiał. Miałem i mam kilka kamer tej marki. Kiedyś przez kilkanaście godzin kręciłem ujęcia na Majdanku. Lało cały czas, wiał wiatr. Wyjeżdżając z domu nie brałem pokrowca , była niezła pogoda. Ani kamera , ani materiał nie ucierpiały. Włąśnie takie doświadczenia z kamerami sprawiły . że wybrałem aparat fotograficzny marki Sony. Fotografią zajmuję się dla frajdy, nie zawodowo ,więc model amatorski, nie znaczy , że zły. Za małe pieniądze mam super sprzęcik. Dla ciekawości dodam , że ktoś tu pytał czy focimy jeszcze znalogami. Ja tak , mam mieszkowego Kodaka z początków XX wieku, jeszcze teraz robi super fotki, tylko tyle zachodu z filmami i wywoływaniem itd... Sony-mówisz i masz.
Pozdrawiam
Jan

maskotus
Początkujący

Ja bo:
1. Fociłem wcześniej minoltą
2. Sony a 300 leżała mi dobrze w ręce( jestem osobą niepełnosprawną i jakby nie chciał mam ograniczenia manualne)
3. Stosunek cena/jakośc
4. Stabilizacja w korpusie
5. .....................................

ripride
Początkujący

bo był najtańszy a ja nie miałem przekonania czy owo hobby mnie wciągnie.

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

bo moj ojciec mnie do tego naklonil ;)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Bo Krzysztof powtarzał, że Będzie dobrze :D

A poważnie, bo gdy ...ście lat temu wybierałem aparat, następcę Zenita, ranking wygrała Minolta :thumbsup:
I tak już zostało. I nie żałuję, i nie zamieniłbym na inny 8-)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

dzięki mojemu ojcu. używał zaawansowanych kompaktów sony od lat, będąc z nich zadowolonym - czekał na pierwszą lustrzankę sony, którą oczywiście kupił. ja po lustrzankę sięgnęłam po tym jak już była w domu. a poza tym wcześniej pstrykałam kompakcikiem KM ;)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

ripride napisał(a):

bo był najtańszy a ja nie miałem przekonania czy owo hobby mnie wciągnie.


:smileyhappy:
... mnie sąsiad namówił ale na A-100 , więc zrobiłem mu na złość i kupiłem A-300 a później
A-700 :D

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
buzz-----
Początkujący

Dla obiektywu Carl Zeiss Vario Sonnar T 24-70. Mam ten obiektyw. Jest moim zdaniem doskonaly, ale nowosci Sony jesli chodzi o body sa slabe. Zapowiedzi kolejnych odlegle i metne.
Zaczynam odczuwac lekkie rozzalenie i rozczarowanie...
Czesciej siegam tym samym po Canona, niz Sony.

Poczekam do wrzesnia 2010 i jesli targi photokina nie przyniosa nic ciekawego...

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

buzz czemu taki niedosyt??? Sony na dla każdego coś dobrego ;)