anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Na dobry początek

profile.country.pl_PL.title
kawa------
Początkujący

Na dobry początek

Witam! Pierwszy, szczęśliwy post w temacie cyfrówek Sony posyłam!

sądzę, że to dobre meijsce, żeby się tu publicznie podzielić informacją, jakich aparatów używamy (np. z modelu) i z których jesteśmy zadowoleni, a z któryech ew. nie za bardzo.
Ja mam m.in. N1 z dotykowym ekranem i bardzo go sobie chwalę. Spisuje się na schwał 8-)

43 ODPOW. 43
agasz82
Początkujący

dziękuje ... szkoda bo obchodziłam sie z nim jak z przysłowiowym jajkiem ;)
...jeszcze jedno pytanko nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba gwarancja na aparaty jest 1rok tak? został mi miesiac do końca ... czy usterka ta zostanie naprawiona w ramach gwarancji a jeżeli nie to przyblizony koszt naprawy??? ;/

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

agasz82 napisał(a):

dziękuje ... szkoda bo obchodziłam sie z nim jak z przysłowiowym jajkiem ;)
...jeszcze jedno pytanko nie wiem czy dobrze pamietam ale chyba gwarancja na aparaty jest 1rok tak? został mi miesiac do końca ... czy usterka ta zostanie naprawiona w ramach gwarancji a jeżeli nie to przyblizony koszt naprawy??? ;/



Tak, standardowa gwarancja na aparaty cyfrowe udzielana jest na okres 12 miesięcy od daty nabycia. Dlatego bardzo ważnym dokumentem jest dowód zakupu ( paragon fiskalny lub faktura VAT ). Dodatkowo Sony Poland umożliwia wydłużenie podstawowego okresu opieki gwarancyjnej do 3 lub 5 lat od daty zakupu. Szczegółowe zasady zostały zamieszczone na stronie:

http://www.sony.pl/article/id/1175002577055/page/3

Rozważ proszę propozycję, myślę, że warto.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
oldguest
Początkujący

Przedłużyć gwarancję można także w każdym Salonie Sony Centre na terenie całego kraju do 14 dni od zakupu. Potrzeba jest wypełniona karta gwarancyjna i dowód zakupu.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Przedłużyć gwarancję można także w każdym Salonie Sony Centre na terenie całego kraju do 14 dni od zakupu. Potrzeba jest wypełniona karta gwarancyjna i dowód zakupu.


Witam,

Uprzejmie informuję, że zostały wprowadzone zmiany dotyczące zasad przyznania „Gwarancji Extra”. Obecnie każdy użytkownik przez rok od daty zakupu może zwrócić się z prośbą do Sony Poland o wydłużenie opieki serwisowej do 3 lub 5 lat. Podstawą wystawienia „Gwarancji Extra” jest dowód zakupu.

Pozdrawiam,
Radek

PS
Korzystając z okazji witam serdecznie na forum, salon Sony Centre Bielsko-Biała.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
oldguest
Początkujący

Dzięki za informacje o zminach zaraz przekażę informację dalej. Także witamy :) Widzę że chyba na razie jesteśmy jedynym CS po za Warszawskim na forum.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

Widzę że chyba na razie jesteśmy jedynym CS po za Warszawskim na forum.


Tak, nie widziałem innych salonów, tym bardziej dziękuje za wsparcie.

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;
Robert
Początkujący

Ja natomiast posiadam DSC-H1. Pierwszy "większy" kompakt Sony i chyba najlepszy. Nie mam z nim najmniejszych problemów (od 3 lat). Spisuje się na medal mimo, że od narodzin synka zrobił już baaardzo dużo zdjęć. Nie robię zdjęć w trybie pełnej automatyki i efekty często mnie zaskakują. Wiem, że 5MPx to aktualnie mało ale mi w zupełności wystarczy. Poza tym o jego jakości może świadczyć też to, że jest przynajmniej 2 razy cięższy od modeli H7, H9 i wyższych. Miałem okazję trzymać oba i nie zamieniłbym go na żadnego z następców. Jestem stałym klientem Salony przy Elektoralnej w Wa-wie więc przy okazji pozdrawiam chłopaków (cały sprzęt Sony jaki posiadam kupiłem w tym salonie).

profile.country.pl_PL.title
tucha86
Początkujący

Witam, poki co ja posiadam aparacik (bo jak go inaczej nazwac:) DSC-S650. Obecnie chce go zmienic i sie wacham między W150 a H10...w W150 przekonuje mnie to ze jest malutki a w h10 za to jest lepszy zoom...nie potrzebuje bardzo profesjonalnego aparatu ale moze ktos mi cos opowie o jednym i drugim jak w użyciu one się sprawują??!! Powiem szczerze, że jestem bardziej sklonna do W150 ale w każdym sklepie mówią mi że H10 jest lepszy...help...

profile.country.pl_PL.title
Cherrya
Początkujący

Ja od kilku miesięcy używam CS DSC-S730 i jestem zadowolona ze sprzętu. Jak na moją bardzo amatorską fotografię na razie wystarcza, podejrzewam jednak, że za jakiś czas będzie trzeba postarać się o którąś z lustrzanek, bo szkoła fotograficzna przede mną.

DSC-S730 sprawdza się, moim zdaniem, bardzo dobrze. Nie miałam z nim jeszcze żadnych problemów, a jedyną wadą jaką zauważyłam, to że bardzo szybko (przy ciągłym używaniu ok 40 min) padają baterie (używam zamiennie alkalicznych i akumulatorków), jednak nie przeszkadza to aż tak bardzo, jeśli ma się zapasowe.

Niewielki, poręczny, mieści się w kieszeni (a u mnie to ważne, aparat lubię mieć przy sobie, a w obecnej szkole nie wolno mieć takich sprzętów) i jest wytrzymały

profile.country.pl_PL.title
buldi.nic
Początkujący

No to teraz przyszła kolej na mnie. ;-)

Witam wszystkich!
Jak na razie jestem posiadaczem już od kilku lat (ze 4 już będą) aparatu Sony DSC-P41... jak na dzisiejsze czasy to zabytek. Ekran 1,5 cala, 4,1Megapikseli oraz stała ogniskowa (czytaj brak zoomu). Ale jestem zadowolony. No może już teraz nie ponieważ aparat robi bardzo "blade"/"wypłowiałe" zdjęcia. Ostatnimi czasy zaczął się także psuć czyli "zrywać obraz" (poziome linie na zdjęciach - prawdopodobnie uszkodzona matryca). W serwisie powiedzieli mi że na wysyłce i "spojrzeniu" stracę jakieś 150zł więc odpuściłem sobie naprawę. Aparat sam się naprawił gdy spadł mi na podłogę - i to za darmo. :slight_smile:
Obecnie czekam na przesyłkę Sony W-150 (następcę mojego kompaktu). W przyszłym roku skuszę się na lustro ponieważ w tym roku nie uzyskałem wystarczającej ilości finansów.

tucha86 napisał(a):

ale może ktoś mi cos opowie o jednym i drugim jak w użyciu one się sprawują??!! Powiem szczerze, że jestem bardziej skłonna do W150 ale w każdym sklepie mówią mi że H10 jest lepszy... help...


Więc jak pisałem wyżej gdy tylko dojdzie do mnie W-150 (kwestia kilku dni) wypowiem się na jego temat. ;-)

Pozdrawiam.
Buldi.