anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Na dobry początek

profile.country.pl_PL.title
kawa------
Początkujący

Na dobry początek

Witam! Pierwszy, szczęśliwy post w temacie cyfrówek Sony posyłam!

sądzę, że to dobre meijsce, żeby się tu publicznie podzielić informacją, jakich aparatów używamy (np. z modelu) i z których jesteśmy zadowoleni, a z któryech ew. nie za bardzo.
Ja mam m.in. N1 z dotykowym ekranem i bardzo go sobie chwalę. Spisuje się na schwał 8-)

43 ODPOW. 43
natama-----
Początkujący

Witam! Od niedawna posiadam H50. Jestem na etapie wypróbowywania go. Aktualnie mam pewien problem, o którym napiszę w innym miejscu na tym forum...
Pozdrawiam!

ci.nek
Początkujący

Witam :flushed:
Niedawno zakupiłem aparat Sony DSC-H50, wcześniej używałem Nikona L10, a jeszcze wcześniej HP.
Z zakupu jak na razie jestem zadowolony :D , poza kilkoma drobnymi wadami,aparat posiada szereg zalet i jak dla mnie zupełności wystarcza. Jednak marzy mi się jakaś lustrzanka, na której zakup będę musiał jeszcze poczekać.
Co do wspomnianych wad wymienię kosztowne akcesoria dodatkowe typu torba, dodatkowy akumulator, bo ten w zestawie taki sobie, no i karaty pamięci.
Do zalet to fajny wygląd, zoom, wyświetlacz, wizjer, stabilizator, dość dużo ustawień i opcji pozwalających robić naprawdę fajne fotki. Co do jakości fotek jestem zadowolony, czasem pojedyncze sztuki trochę wychodzą nieostre, ale większość jest ok.
Kończę, bo się za bardzo rozpisałem :shock: ;) Pozdrawiam, Marcin.

3298-----
Początkujący

Niedawno kupiłem T500.
Tylko mam problem z nagrywaniem video. W wewnętrznej pamięci niewiele się da nagrać ale nagywa te kilka sekund. Lecz jak mam włożoną kartę Memeory Stick Pro Duo 8 GB,
to wyskakuje komunikat Brak miejsca na karcie Memory Stick.
Zmieniałem katalogi dostępu, tworzyłem nowe na karcie, ale dalej to samo.
Może się to gdzieś zmienia ale nie doszukałem się jeszcze gdzie.
Próbowałem na kartach 32 MB, 2 GB i za każdym razem to samo.
Ktoś spotkał się z takim przypadkiem ????

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

to nie ten topic ale odpowiem koledze - nagrywanie Video w formacie 720p bezwględnie wymaga stosowania kart MS z rodziny MARK2
Zwykłe się absolutnie nie nadają. Problemem są konieczne do uzyskania transfery danych których nie są w stanie wytzymać kiepskie /wolne/ pamięci
Osobiscie mam T500 i żadnych problemów z zapisem video - ale korzystam wyłącznie z oryginalnych kart pamięci MARK2 /uwaga na podróby!/