anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

VAIO PRO 13 - czy problem WIFI został rozwiazany?

fistaszekd
Nowicjusz

VAIO PRO 13 - czy problem WIFI został rozwiazany?

Witam,

czy problem WI-FI (zrywanie polaczen, slaby zasieg) z VAIO PRO 13 został rozwiazany? Dostalem informacje w sklepie firmowym SONY, ze obecnie sprzedawane modele juz nie maja tego problemu. z góry dzieki za informacje!

27 ODPOW. 27
mackurz
Poszukiwacz

Też mam problem z serwisem po 3 naprawie komputer nadal nie pracuje poprawnie, a serwis chce, abym wysłał komputer po raz kolejny do naprawy czy diagnostyki.

profile.country.pl_PL.title
tomdm2
Poszukiwacz

Drodzy Koledzy

możecie odpisać jakiej Serii kupowaliście modele 13'', z którymi tak walczycie (walczyliście) ?

Kupowaliście z polskiej dystrybucji ?

 

Przymierzam się do zakupu Serii S spoza obszaru PL - EU/UK.

Za katalogową cenę w złotówkach modelu z polskiej dystrybucji mam upatrzony po przeliczeniu z Euro/£ europejski model z Windows Pro i 2x więcej RAM-u na pokładzie przy tym samym procesorze.

 

Tomasz
mateczek
Użytkownik

ja mam vaio T13

Wi-fi zrywa, wiatrak hałasuje, na matrycy nic nie widać i touchpad się do użytku nie nadaje.

 

Do wifi mam zewnętrzną kartę na usb:(

No i zewnętrzną myszke na usb bo z touchpadem nie da się pracować 😞

Że o wiecznie zasłoniętych oknach nie wspomnę :tongue:

 

mateczek
Użytkownik

Panie Tomaszu kupuj pan śmiało "Bedzie pan zadowolony" (jak my wszyscy tutaj :P)

maciejkruk4
Poszukiwacz

witam

mój sv po 3,5 tyg wrócił z serwisu (Niemcy) nareperowany

wymienili antenę

wifi dziala bez zarzutu, lap także

wymiana na gwarancji oczywiście (tym co mają adaptery USB do wifi polecam tą czynność), mnie Pani rownież próbowała wcisnąć adapter i inne ściemnianie ale również otwarcie przyznała sie do problemu.... no i naprawili 

profile.country.pl_PL.title
tomdm2
Poszukiwacz

Dzięki za odpowiedź.

Uściślę zapytanie do modeli Vaio Pro 13'' (jak w temacie - nie Sony Vaio T) 21-Windows 8 / 22-Windows 8.1.

 

Tomasz
maciejkruk4
Poszukiwacz

ultrabooki Sony nie robią specjalnej kariery, serwis jest niezły - mój przypadek, generalnie SONY niestety produkuje raczej średnie (w stosunku do ceny) sprzęty (Z, VAIO); jedyne czego im nie moge odmówić to uroda

 

sam sie przymierzałem do kupna ultrabooka Sony ale po zakupie dla żony omawianej wersji zrezygnowałem

mam doświadczenie z różnymi sprzetami: HP, Toshiba, DELL, Lenovo; obecnie do pracy w domu packard bell (już ma swoje lata ale chwalę sobie - to jest domowy bo 17')

pomyśl może o Mac-u z retiną, są niezłe okazje na ten sprzęt, moim zdaniem bezdyskusyjnie lepszy od tej reszty; a Office już pracuje OK na Mac-u

Ja wybieram Apple, to samo było z telefonem: z prawie nowej Z, która się popsuła (serwis , gwarancja) przesiadłem sie na chwilę na 3-letniego IPhone 4 mojej żony (zmieniła na 5s) i już do Z nie wróciłem

Chomar100
Poszukiwacz

Czyli na dzień dzisiejszy można powiedzieć, że problem nie został rozwiązany?

Czy jedyne wyjście to kupno wifi na usb?