anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

profile.country.PL.title
blackbox09
Poszukiwacz

Górny pasek informujący o połączeniu hdmi

Witam. Problem dotyczy nagminnego pojawiania się owego paska informującego o hdmi i rozdzielczości. 

Wcześniej ktoś miał podobny problem i wystarczyło wciśnięcie klawisza "i+". Jednak tym razem to nie pomaga bo za chwilę znów się pojawia ten pasek. W sumie to mam tylko podłączone jedno urządzenie pod hdmi tzn. androidbox. A mój Tv to kd49xe7096. Nie wiem czy to wina ostatniej aktualizacji tv czy urządzenia. Przed aktualizacją tego nie zauważałem a teraz jest to bardzo denerwujące. Czy urządzenie podłączone może w jakiś sposób sprawiać by ten komunikat nagminnie się pojawiał. Sytuacja się zdarza gdy steruje urządzeniem, tzn. uruchamiam aplikacje bądź czasami gdy poruszam się po interfejsie samego boxa. P_20171222_102616.jpg

46 ODPOW. 46
profile.country.PL.title
Zwanzig00
Poszukiwacz

Witam, mam ten sam model, pasek wciąż się pojawia. Wyłączanie paska nigdzie nie widzę.

jakieś wskazówki gdzie to masz ??

profile.country.PL.title
Marioo40
Poszukiwacz

Witam.Po zrobieniu aktualizacji do najnowszej wersji v6.7165 wejdź/ home/ ustawienia/oglądanie telewizji/pasek informacyjny/tu powinno się pasek włączyć lub wyłączyć.

profile.country.PL.title
Zwanzig00
Poszukiwacz

Ha! nie mam tego ustawienia ??

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Po aktualizacji trzeba wrócić do ustawień fabrycznych, wtedy pojawi Ci się opcja paska w ustawieniach.

profile.country.PL.title
Zwanzig00
Poszukiwacz

zresetowane, opcji wył. paska nadal nie widzę ??

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Niemożliwe. Przypatrz się dokładnie:

Home -> Ustawienia -> Oglądanie Telewizji -> Pasek Informacyjny

profile.country.PL.title
Zwanzig00
Poszukiwacz

Zaktualizowałem jeszcze raz z USB i opcja wył. paska się pojawiła.

dzięki