anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-43w809 Podłączenie laptopa za pomocą hdmi

kuku007
Poszukiwacz

KDL-43w809 Podłączenie laptopa za pomocą hdmi

 Witam 

Wczoraj chciałem podłączyć telewizor pod laptopa kablem hdmi w celu wyświetlania treści z lapotpa na tv, niestety telewior nie reaguję na podłączenie, po prostu nic się nie dzieję, zmieniałem w laptopie sposób wyświetlania obrazu w opcjach projektora i nic to nie daję, sprawdzałem pod każdym wejściem hdmi, użyłem do tego czterech różnych kabli i nic, oczywiście wszystkie sprzęty jak dekoder, kino domowe połączone hdmi działają znakomicie, tylko z połączeniem laptopa są jaja, dodam jeszcze, że podłączyłem laptopa pod inny telewizor w celu sprawdzenie, czy za kłopoty z podłączeniem nie jest odpowiedzialne wejście hdmi w laptopie i można to wykluczyć, bo wszystko działa.

Może podpowiecie co powinienem jeszcze sprawdzić,aby wszystko działało, bo ja już nie mam pomysłów.

12 ODPOW. 12
profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

Czytając, postanowiłem spróbować podłączyć laptop pod KD55x8509c. Windows 7 nivida itp. Wybrałem na Tv hdmi wejście i włożyłem hdmi do lapka. Reakcja blyskawiczna z małym minusem (format obrazu), panel ustawienia w Windowsie i zmiana na 720. Wszystko działamy na laptopie bo tv tylko odbiera sygnał. Kable mam najnowsze 2.0, ale myślę że 1.4 hdmi to konieczność.

kuku007
Poszukiwacz

Oczywiście spróbowałem Twojego sposobu i również nie przyniosło to rezultatów, telewizor nadal nie wykrywa laptopa. Nie mam pojęcia gdzie może leżeć błąd.

Nie wiem, czy to w czymś pomoże, ale jeśli chodzi o kable, to nie pamiętam producentów, ale na każdym jest numer: 20276 VW-1

 

profile.country.PL.title
hctomi
Użytkownik

z innnej beczki: jak byś coś potrzebował wyśwelić możesz spróbować w widnowsie wyświetlania na innym ekranie - połącz z ekranem bezprzewodowym (tv). Działa to ale z widocznym opóźnieniem.