anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pikselowanie a karta CAM

ROZWIĄZANE
tomvox
Użytkownik

Pikselowanie a karta CAM

Witam.Posiadam tv kablową.Po zamianie dekodera ARIVA,na kartę CAM uciązliwie występuje zjawisko pikselowania.Technicy Multimedia rozkładają ręce.Czy ktoś pomoże rozwiązać problem.

31 ODPOW. 31
tomvox
Użytkownik

Część.Siła sygnału na paskach jest taka sama.Ja też mam możliwość wł. i
wył.Niestety,tv uporczywie zmienia samoczynnie w pozycję wł.Pozdrawiam.
profile.country.PL.title
Faziart
Poszukiwacz

Witam. Mam kartę Multimedii i ten sam problem. Mam 50w805 na androidzie. W ustawieniach brak funkcji LNA. 

Może komuś udało się na tym modelu coś zaradzić.

 

profile.country.PL.title
Faziart
Poszukiwacz

Witam. Mam kartę Multimedii i ten sam problem. Mam 50w805 na androidzie. W ustawieniach brak funkcji LNA. 

Może komuś udało się na tym modelu coś zaradzić.

profile.country.PL.title
jumper3
Poszukiwacz

U mnie tak to wygląda. Nie wiem czy da radę wstawić załącznik
tomvox
Użytkownik

Niestety,po dwumiesięcznej szarpaninie z problemem j.w.,wizytach szeregu fachowców,radach różnych znawców tematu,problem,a własciwie dwa problemy stały do dzisiaj w miejscu.Oprócz pikselozy,tv w żaden sposów nie dał się skomunikować MHL ze smartfonem(HTC M9,Samsung S6)Na kable i adaptery wydałem ponad 300PLN i nic.Kupiłem nawet drogi firmowy kabel SONY MHL.Przed godziną zainstalowałem Samsunga UE40J6300.Rany boskie,co za ulga.Obraż żyleta,komunikacja MHL błyskawiczna.Po prostu inny świat.Mam żal do serwisu technicznego firmy SONY,którego fachowcy upierali się przy zdaniu,że wina nie leży po stronie tv i nic mi nie pomogli..W zasadzie to wszystko.Zostawiam bez komentarza.Wnioski niech każdy wyciągnie sam.

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Seria W75

podłaczony sygnał cyfrowy - obraz się rozpada i szatkuje

 

mam wrażenie że mój dostawca usługi TV zna problem telewizorów SONY ale w czwartek przychodzi technik z miernikiem sygnału

 

z tym że obawiam się że nic nie wskóra ponieważ po tym samym kablu podłaczony dekoder obraz ma bez zakłóceń (mam dekoder PVR i dodatkowo Cam CI+

 

profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

Problem rozwiązany

 

Zakłócenia powodował kanał zwrotny w kablu wystarczyło go wyciąć poprzez przejściówkę i obraz przestał szatkowac

tomvox
Użytkownik

Ok,ale w którym kablu?Pozdrawiam.Tomek.
profile.country.PL.title
_G_D_A_
Użytkownik

na kablu antenowym idącym do TV

 

mam UPC która świadczy po koncentryku (intenet + TV + telefon) i kanał zwrotny powodował zakłócenia, dlatego aby tego unikąć na żyle do telewizora wystarczy wyciąć cześć pasma w którym dane internetowe lecą i jak ręką odjął błedy w sygnale

tomvox
Użytkownik

Ale przed zmianą dekodera na kartę cam wszystko było ok.Problem dotyczył
tylko sony.Próbowałem na pożyczonych,panasonicu,sharpie i
samsugu-ok.Dlatego się wściekłem i zmieniłem tv