anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pikselowanie a karta CAM

ROZWIĄZANE
tomvox
Użytkownik

Pikselowanie a karta CAM

Witam.Posiadam tv kablową.Po zamianie dekodera ARIVA,na kartę CAM uciązliwie występuje zjawisko pikselowania.Technicy Multimedia rozkładają ręce.Czy ktoś pomoże rozwiązać problem.

31 ODPOW. 31
profile.country.PL.title
mirecore
Użytkownik

Temat był już wałkowany. Problem jest pomiędzy kartą CI a TV, żadne wymiany kabli, filtry i rozgałęziacze nie pomogą. Bardzo łatwo to sprawdzić , wyjmijcie moduł i ustawcie kanał TVP1 i nie będzie żadnej pikselozy nigdy, teraz włóżcie moduł i na tym samym kanale od razu pojawia się pikseloza. Na stronie UPC znajdziecie taka zakładkę zgodne telewizory z modułem CI+ , nie ma tam żadnych sony z serii XR. Nic tylko czekać aż Sony łaskawie zrobi update . Wyłączenie  LNA w module faktycznie zmniejsza częstotliwość intensywność pikselozy ale jej nie likwiduje.  Ja mam w domu dwa TV z modułami: leciwe już LG nigdy nie pojawiła się na nim pikseloza i to sony XR. Testowałem już na różne sposoby, zamieniałem miejscami TV, rozgałęziacze (DATA, RTV), filtry, nawet kabel 8 metrów pociągnąłem bezpośrednio ze skrzynki. NIc nie pomaga, przedostatni update pomógł, potem był ten update z VRR i po jakimś czasie zaczęło piklować...  i jesteśmy znowu w zadku

profile.country.PL.title
Anonimowy2212
Użytkownik

Również mam ten problem. Problem z pikselizacją, artefaktami i ruchem w TV z kartą CI+