anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wadliwy odbior w 3D

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Wadliwy odbior w 3D

Witam . Kupiłem telewizor marki SONY BRAVIA KDL-32EX720 i jestem bardzo niezadowolony. Nie mogę oglądać telewizji w formacie 3D,
ponieważ obraz w częsci środkowej od połowy ekranu do samej góry na szerokości około 30 cm jest rozdwojony i wygląda tak jakbym patrzył bez okularów. Przyklad, jeżeli widać na ekranie np. wierze kościoła
to widać dwie wierzyczki jedna obok drugiej lekko przesuniete względem siebie. Sprawdziłem na drugim tv w sklepie SONY gdzie kupiłem telewizor i jest taki sam objaw.Dlaczego tak jest? Obawiam się że w tych modelach jest jakaś wada.Servis Sony załozył na okulary jakieś filtry,ale nic to nie pomogło i widzę żę są bezradni. Co z tym mam zrobić.

56 ODPOW. 56
Lord_Vader_CH
Początkujący

Niestety właśnie takiej reakcji serwisu sie spodziewałem... :( . Myślę że jednak ten temat będzie wracać, ponieważ nikt kto kupi ten telewizor nie będzie zadowolony z odbioru 3D, szczególnie jak miał wczesniej porównanie z innymi modelami. Życzę wytrwałości w walce z serwisem.
I proszę w imieniu wszystkich niezadowolonych klientów o informowanie na bieżąco jak przebiegają rozmowy.

Pozdrawiam i trzymam kciuki Rafał

Lord_Vader_CH
Początkujący

Kolego Kamahonda, czy Sony już jakos rozwiązało Twój problem ? Proszę o informację jesli cos się ruszy w sprawie.

Pozdrawiam
Rafał

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Sony narazie twierdzi że mam super obraz bez żadnych wad w 3D nie sprawdzając mojego telewizora .Mój telewizor nie był ani razu włączony ani sprawdzany przez servis.
Informacje jakie otrzymuje to tylko z infolinii.Z kierownictwem serwisu w Krakowie nie ma
możliwości żadnego kontaktu.Telefonowalem kilkakrotnie ale bez skutku,czekam na wizytę serwisanta w celu sprawdzenia TV.Sprawa trwa już ponad miesiąc od zgłoszenia wadliwego odbioru.Dziś dowiedziałem się od Pana z infolinii że na poprawny odbiór 3D z satelity nie mam co liczyć, więc niewiem czy mój telewizor jest odbiornikiem telewizyjnym czy tylko monitorem dla wybranych sygnałów.



Pozdrawiam kamahonda

Lord_Vader_CH
Początkujący

Ten problem nie dotyczy tylko odbioru z satelity. U mnie równie kiepski odbiór 3D jest z Blue Raya (Sony). Co ciekawe na płycie Demo z Sony obraz jest nieco lepszy ale też daleko mu do doskonałości lub chociazby do jakosci z konkurencyjnych modeli, natomiast przy odtwarzaniu filmów 3D to jest już po prostu nie do zaakceptowania (odbicia w niektórych miejscach, ghosting, słaba głębia itd)

Żenada i tyle.
Rafał

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

3D jest z Blue Raya (Sony). identyczny jak z satelity z tymi samymi wadami ,ktoś kto pisze takie bzdety to nie ma pojęcia jakim wymogom musi odpowiadać sygnał nim zostanie wyemitowany przez satelitę.Wiem co piszę, wiem to z wieloletniej praktyki.Odbieram sygnał z pięciu transponderów i z każdego jest to samo. Jeżeli masz gadu-gadu to daj namiary bo narazie nie chcę tu poruszać więcej tematów w tej sprawie,dowiesz się więcej.

Pozdrawiam

Woytas_PL
Początkujący

muszę potwierdzić , góra ekranu w mojej 55Ex720 20 cm góry też się rozjeżdża niezależnie od źródła BR , fotki 3d, materiały reklamowe 3D z treści internetowych od sony , generalnie problem też szeroko poruszany na ang forum avs

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Szanowni posiadacze tych telewizorow posprawdzajcie dobrze swoje TV na 3d i opiszcie tutaj jeżeli macie takie problemy ,przecież zapłaciliśmy za pełnowartościowy towar.

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Do Woytas_PL. Jeżeli możesz podać link do tego angielskiego forum AVS to bardzo proszę.
kamahonda

Woytas_PL
Początkujący

http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1334479

proszę

profile.country.pl_PL.title
malyex
Początkujący

Dla mnie 3D w kdl40ex720 to kiszka. Miałem kupić Samsunga 40d6500, ale, że cały sprzęt mam Sony zdecydowałem się na KDL-a. Kolega kupił tego Samsunga, i jak sprawdzałem u niego 3D, to mi kopara opadła. W Sony nie ma 3D wcale w porównaniu z Samsungiem.