anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wadliwy odbior w 3D

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Wadliwy odbior w 3D

Witam . Kupiłem telewizor marki SONY BRAVIA KDL-32EX720 i jestem bardzo niezadowolony. Nie mogę oglądać telewizji w formacie 3D,
ponieważ obraz w częsci środkowej od połowy ekranu do samej góry na szerokości około 30 cm jest rozdwojony i wygląda tak jakbym patrzył bez okularów. Przyklad, jeżeli widać na ekranie np. wierze kościoła
to widać dwie wierzyczki jedna obok drugiej lekko przesuniete względem siebie. Sprawdziłem na drugim tv w sklepie SONY gdzie kupiłem telewizor i jest taki sam objaw.Dlaczego tak jest? Obawiam się że w tych modelach jest jakaś wada.Servis Sony załozył na okulary jakieś filtry,ale nic to nie pomogło i widzę żę są bezradni. Co z tym mam zrobić.

56 ODPOW. 56
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Mi też daje się że nie będzie sensu pisania skargi (oczywiście Twój TV, Twoja decyzja).
Zgadzam się w 100% z Mylagos który wypowiadał się wyżej.

Pozdrawiam Stubb
Woytas_PL
Początkujący

Przepraszam za dociekliwość niby jakie szyba GG i opticontrast raczej na 3d nie wpływają ....

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Na 3D moim zdaniem nie wpłyną :) ale na ogólnie milsze użytkowanie TV.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Moim zdaniem Opticontrast panel ma wpływ na obraz, czyli też na obraz 3D. Optymalizuje on parametry obrazu, czyli również ma wpływ na 3D. W efektach dosyć ważny jest kontrast, widoczność szczegółów itp. Obie technologie mają na to wpływ. Tylko jak to zmierzyć? Chyba nie da się..

profile.country.pl_PL.title
eMAGieIKa
Początkujący

Nie wiecie czy coś się ruszyło w tej sprawie, może jakieś dobre ustawienia do 3D ? 2 dni temu dostałem okularki do mojego TV myślałem że nie będzie to aż tak rażące ale jednak dosyć mocno to widać. Nie sądzicie że może być to wina oprogramowania TV bo jak by się tak bawić regulacją głębi co kilka ujęć filmu które są rozmazane to nawet tego nie widać, ewentualnie w zależności od ustawień głębi (przynajmniej w moich odczuciach) można zrobić tak że 1 lub 2 plan jest rozmazany.

KrisKW
Początkujący

Trochę zmartwiło mnie to co tutaj przeczytałem. Właśnie czekam na dostawę okularów i jak dotrą i przetestuję 3D to dam znać jak to u mnie wygląda.

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Panowie nie dajcie się nabierać z tymi okularami i tv SONY to wielka ściema. Servis zgrywa głupa,ja ten temat już przerobiłem. Pozdrawiam i proponuję zastanowić się nad zakupem sprzętu tej firmy ,to został tylko ten sam napis SONY co był kiedyś i można było kupować sprzęt zapakowany bez sprawdzania.Obecnie niema żadnego szacunku do klienta.Ja zgłosiłem reklamacje kilka miesięcy temu i do dziś servis nie pofatygował się zobaczyć mojej usterki związanej z 3D , sprawę załatwili telefonicznie. Tak wygląda gwarancja 5 letnia.

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Z całym szacunkiem do Zimny. Piszesz takie bzdury, a tu trzeba powiedzieć że te telewizory nie powinny trafić do sklepów a już szanująca się firma nie powinna brać kasy za 3D. Powiem że najmniej widać te wszystkie wady jak wyłączysz telewizor.

KrisKW
Początkujący

Jestem po testach 3D i powiem że nie jest najgorzej. Mogło by być lepiej, ale na prawdę nie jest źle. Pytanko jeszcze do zorientowanych - czy można więcej jakiś filmików 3D pobrać gdzieś z sieci? :c22

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

W sieci jak to w sieci - jest wszystko. Ale są dwie sprawy związane z tym.
Jedna = :c29
Druga to jakość udostępnianych materiałów. Wiem, że płyty kosztują, ale jakość nie do porównania.

Pozdrawiam Stubb