anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Wadliwy odbior w 3D

profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Wadliwy odbior w 3D

Witam . Kupiłem telewizor marki SONY BRAVIA KDL-32EX720 i jestem bardzo niezadowolony. Nie mogę oglądać telewizji w formacie 3D,
ponieważ obraz w częsci środkowej od połowy ekranu do samej góry na szerokości około 30 cm jest rozdwojony i wygląda tak jakbym patrzył bez okularów. Przyklad, jeżeli widać na ekranie np. wierze kościoła
to widać dwie wierzyczki jedna obok drugiej lekko przesuniete względem siebie. Sprawdziłem na drugim tv w sklepie SONY gdzie kupiłem telewizor i jest taki sam objaw.Dlaczego tak jest? Obawiam się że w tych modelach jest jakaś wada.Servis Sony załozył na okulary jakieś filtry,ale nic to nie pomogło i widzę żę są bezradni. Co z tym mam zrobić.

56 ODPOW. 56
profile.country.pl_PL.title
kamahonda
Początkujący

Dobrze to dlaczego SONY i servis wciskają kit klientom i nie informują o tym.
Na moją reklamację dostalem odpowiedz że mam super telewizor bez żadnych wad nie przysyłając nawet serwisanta w celu sprawdzenia mojego telewizora,jeszcze naciągają na wykupienie 5 letniej gwarancji. Obsługa w firmie SONY jest super do momentu zaplacenia za kupowany produkt potem to droga przez ciernie . Ja mam telewizor 32EX720
kilka miesięcy, po wielokrotnym zgłaszaniu reklamacji na tel .0801 500 500 nic się nie zmieniło 3D poprostu niema w tym badziewiu.Mogłem kupić telewizor bez 3D przy uczciwej informacji i byłoby ok, a teraz zapłaciłem ponad 1000 zł więcej plus okulary prawie 300 zl za TV SONY który udaje że posiada 3D. Szkoda więcej pisać na ten temat
napewno ja i moi znajomi już się nie wpakujemy w sprzęt tej firmy, a płacić tylko za napis SONY którego kiedyś bardzo poważałem niema najmniejszego powodu.

Pozdrawiam kamahonda

profile.country.pl_PL.title
zawadzkiego
Początkujący

Witam, też niedawno kupiłem ten telewizor i też mam problem z rozjechanym obrazem. Po zgłoszeniu w serwisie dziś tv zabrali i będą sprawdzać u siebie

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Jeśli to nie problem to powiadom nas na forum o efekcie prac serwisantów. Może dowiemy się czegoś nowego ;-)

profile.country.pl_PL.title
zawadzkiego
Początkujący

Jak tylko coś będę wiedział to napisze

profile.country.pl_PL.title
zawadzkiego
Początkujący

No i już jestem po ekspertyzie serwisu i oczywiście wszystko jest ok i ten model ma takie 3d trochę rozjechane i mam pisać skargę jak się z tym nie zgadzam.

profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

W temacie było to już pisane parę razy, ale wypowiem się jeszcze raz.
Model ten jest podstawowym z zeszłorocznej serii, który posiada 3D, więc nie można wymagać od niego idealnego 3D z każdego materiału. Kupując telewizor z myślą głównie o 3D, moim zdaniem, trzeba wybrać minimum serię NX, a model HX820 byłby już naprawdę prawie idealny.

Staraj się korzystać z jak najlepszego źródła obrazu, jeśli oglądasz 3D. Najlepszym wyborem byłby Blu-Ray.

Woytas_PL
Początkujący

sorry ale NX dokładnie tak samo przetwarza jak EX dopiero od HX-a jest inny procesor ..

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Ale to nie tylko procesor. NX posiada inne rozwiązania mające wpływ na efekt 3D.

djh-----
Początkujący

a co ta skarga da ??? napisałeś ???

profile.country.pl_PL.title
zawadzkiego
Początkujący

nie napisałem bo to chyba nie ma sensu