anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kłopoty z połączeniem z vTuner

ROZWIĄZANE
profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Kłopoty z połączeniem z vTuner

cześć,

 

mam pytanie czy ktoś jeszcze korzystając z urządzeń z dostępem do vTunera ma kłopot?

U mnie od kilku dni wyświetla się komunikat: cannot connected

Urządzenie STR-DN1020.

Sieć jest, inne funkcje sieciowe śmigają (DLNA), a vTuner nie.

 

dzięki za pomoc,

Michał

115 ODPOW. 115
krzys3ek
Poszukiwacz

Witam wszystkich,
Sprawdzilem to co pisaliscie i z ok. 700 polskich stacji dostepnych na stronie Vtunera, w moim sprzecie widocznych jest moze 30... Napisalem w tej sprawie do Sony i dostalem dzis taka odpowiedz:

 

W odniesieniu do Pańskiego zgłoszenia uprzejmie informuję, iż usługa strumieniowa radia internetowego vTuner jest niedostępna w niektórych urządzeniach audio i wideo firmy Sony. Zostało to spowodowane poprzez zawieszenie dystrybucji radia internetowego vTuner przez dostawcę. Nie jest to usterka samego produktu.

Obecnie badamy ten problem. O postępach będziemy informować na bieżąco.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Lipa...

profile.country.PL.title
marcio222
Użytkownik

Witam:) Posiadam buczący jak spawarka STR DN 1030 z którym nie poradził sobie servis sony twierdząc że to

             jest normalne zachowanie amplitunera. Ostatnio zrywał połączenia z internetem, a w chwili obecnej

             wifi nie działa.Sprzęt za 2000 tysiące i takie badziewie . To ostatni zakup Sony!!!!

profile.country.pl_PL.title
szpak47
Użytkownik

Witam ponownie wszystkich użytkowników tego nieszczęsnego forum i jego firmy jak widać rozwiązania tego problemu chyba się nie doczekamy, wielu z nas wiedząc, że tak sytuacja będzie miała miejsce, pewnie by zastanowiła się ponownie przed zakupem sprzętu tej firmy czy nie zaopatrzyć się w sprzęt konkurencji mnie osobiście ta marka już zraziła do siebie, był to mój ostatni zakup oferowanego przez nich złomu posiadającego funkcje, z których użytkownik nie może skorzystać.

QbaRS796
Użytkownik

ja też do nich pisałem (żeby to jeden raz) i ostatni ich mail, a raczej odpowiedź wyglądała tak: 

"Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

W nawiązaniu do korespondencji pragnę Pana poinformować iż obecnie nad tym pracujemy, ale nie znamy przewidywanego czasu naprawy. Będziemy dawać aktualizacje na bieżąco, kiedy tylko będziemy mieli jakieś nowe informacje.
W przypadku jakichkolwiek pytań proszę o informację zwrotną mailem lub telefon pod podanymi poniżej danymi kontaktowymi."

heh no nic drodzy forumowicze... czas zwijać żagle i powiedzieć SONY goodbye, never again! 
żal tylko 2000 zł wydanych na ich 'super' sprzęt 😕

profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

Poraz pokeljny usłyga vTuner jest niedostępna. To mój ostatni sprzęt SONY jaki kupiłem. Klienta mają głęboko w d...od litopada nie potrafią rozwiązać problemu.

lgleon
Poszukiwacz

WOW.:smileyhappy:

Coś drgneło dołączyli chromanova.fm a wcześniej digitally imported ambient i chilliout.nareście podgłosiłem str 1030 na napewno sejsmografy ruszyło. BRAWO.Tylko jeszcze dużo stacji polskich brakuje.BRAĆ SIĘ OSTRO DO ROBOTY -SONY- BO MY KLIENCI,MELOMANI I MANIACY -SONY- WAS NIE ZAWIEDLIŚMY I KUPUJEMY WASZ SPRZĘT AUDIO VIDEO.

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

Ale u Ciebie w ogóle vTuner gra?

Michał
lgleon
Poszukiwacz

Hej.tak gra ale jest kilkadziesiąt stacji a nie kilkaset czy tysięcy.
profile.country.PL.title
KysiuJ
Użytkownik

W niedzielę przywróciełem ustawienia fabryczne i zaczęło działać ale znów jest mniej stacji niż było. Nie mam w tej chwili żadnej stacji dla dzieci a jeszcze tydzień temu były.

profile.country.pl_PL.title
M.Jaremczuk
Użytkownik

No to muszę sprawdzić. Bo u mnie żadna ze stacji, która miałem zapisaną w
pamięci nie gra. Reszta praktycznie mnie nie interesuje.
Ale rzeczywiście zerknę jeszcze w inne rozgłośnie.

Michał