anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Mam na dysku update 3.533. Próbowałem tak zrobić, ale nie działa.

fantonex
Poszukiwacz

Możesz gdzieś umieścić, spróbuje?

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Mam bardzo wolny uploadu, więc zajmie to wieki. Uroki życia na wsi. Spróbuję może w sobotę, bo jutro nie dam rady.  Wydaję mi się, że downgrade jest niemożliwy. Niestety to nie jest taka sama zabawa we flashowanie jak w przypadku telefonów.

profile.country.PL.title
mack755
Użytkownik

Kiedyś chciałem zainstalować jeszcze raz tą samą wersje softu i nie poszło. Ale jak ktoś chce spróbować link do porzedniej wersji na stronie Sony.

fantonex
Poszukiwacz

Dzwoniłem do Sony, temat nowość, jeszcze nie wiedzą jak to naprawić. Lepiej poczekać z aktualizacją dla KDL-43W755C, chyba że wolicie gry planszowe albo spacer.

mrspidi
Użytkownik

Ja też dzwoniłem do Sony. Przez telefon Pani powiedziała mi, że będzie trzeba na telewizorze wprowadzić kombinację klawiszy i są potrzebne dwie osoby - brzmi jak opis force hard reset. W domu będę po południu, żeby zadzwonić i zrobić to co proponują. Pewnie dopiero wtedy coś się wyjaśni.

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Dostałem taką procedurę z działu pomocy technicznej:


W nawiązaniu do zgłoszenia uprzejmie proszę o dokładne wykonanie poniższych kroków celem usunięcia usterki telewizora:

1. Odłącz przewód zasilający od gniazda elektrycznego.
2. Naciśnij VOL- oraz przycisk zasilania/POWER na urządzeniu (panel telewizora) i przytrzymaj go.
3. Ponownie podłącz zasilanie, naciskaj klawisz VOL- i przycisk POWER na urządzeniu.
4. Dioda LED zmieni kolor na zielony po około 30 sekund.
5. Puść klawisze.
6. Telewizor uruchomi się ponownie 2 razy i przełączy do ekranu pierwszej konfiguracji.
7. Przejdź przez wstępną konfigurację, ale nie wyszukuj kanałów ani nie loguj do konta Google.
8. Gdy w menu głównym, pojawi się możliwość przejścia do Ustawień proszę wybierz Pamięć i resetowanie, następnie zatwierdź opcję Przywróć ustawienia fabryczne.
9. Wykonaj reset fabryczny, kiedy telewizor przejdzie do ekranu początkowego, proszę wypełnij konfigurację w pełny sposób (strojenie kanałów, logowanie do konta Google itp).

 

Wypróbuję po powrocie z pracy.

fantonex
Poszukiwacz

Nie działa, już wczoraj to próbowałem;-)

Telewizor uruchamia się 2 razy, wszystko normalnie się resetuje, ale diodia dalej miga zielono i pomarańczowo i ekran jest czarny.

profile.country.PL.title
barwsek
Użytkownik

Widzę, że mialem niezwykłe szczęście, że u mnie zadziałało. Dodam po kilkudziesięciu minutach zabawy, że ten Soft naprawdę poprawił szybkość działania tv. Co do usterek tu zgłaszanych - sprawdziłem wybieranie głosowe - u mnie działa, CAM Polsatu również

działa bez problemu. Dziś sprawdzę Astona z kartą nc+.

profile.country.PL.title
Death_Neo
Poszukiwacz

Po aktualizacji nie działa Wifi...  Widzi sieć ale się z nią nie łączy.  (przed było ok)