anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
mrspidi
Użytkownik

Polecam czytać zagraniczny temat - tam się trochę więcej dzieje.

fantonex
Poszukiwacz

Po co się stresowac;-) Czarno to widzę, pewnie skończy się na wysyłce do serwisu i wymianie modułu z Androidem.

mrspidi
Użytkownik

Jeżeli kość z eepromem jest wpinana, nie lutowana, to raczej bez wysyłki :slight_smile:

fantonex
Poszukiwacz

Kto na ochotnika rozbiera?

 

Ktoś już dzwonił do naszego Sony? Jakieś nowiny?

 

mrspidi
Użytkownik

Tak, dzwoniłem koło 11. W piątek rozmawiałem z nimi i próbowałem zrobić hard reset, który nic dał. Wtedy skierowali zgłoszenie do działu technicznego i dziś powiedzieli, że odpowiedź powinna byc jutro.

Zagranicą przesyłają ludziom firmware'y z poleceniem wgrania i sprawdzenia czy działa. Brzmi to trochę tak jakby nie mieli sami na czym sprawdzać...

profile.country.PL.title
Mord3r-n-kill
Użytkownik

Dziękuję za radę skorzystam napewno
fantonex
Poszukiwacz

Zobaczysz tam tylko rozczarowanie coraz większej ilości osób. Czekamy już 4 dni.

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Wielkie brawa dla SONY za wypuszczenie aktualizacji bez testów, a następnie wciskanie użytkownikom w ciemno różnych nie sprawdzonych sposobów na naprawę swojego własnego błędu.

Ostatni mail od SONY do mnie: 

Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.


W nawiązaniu do zgłoszenia uprzejmie dziękuję za przekazanie opinii w sprawie. Proszę o cierpliwość, gdyż sprawa zostaje przekazana do działu technicznego. Po otrzymaniu odpowiedzi od techników skontaktujemy się z Panem.

Nie wiem co robili do tej pory w dziale technicznym. Pewnie grali na Playstation.

fantonex
Poszukiwacz

Przynajmniej dostałeś maila;-)

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

To jest już trzeci mail. Był też telefon. Na razie tak sobie korespondujemy w tę i we w tę. :rolling_eyes: Skutek żaden.