anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android 6.0 gotowy do pobrania

profile.country.PL.title
Sebastian_Wroc_83
Użytkownik

Android 6.0 gotowy do pobrania

Witam,

 

Zgodnie z zapowiedziami Sony, pojawiła się aktualizacja oprogramowania. Proszę o opinie osób które dokonały aktualizacji.

126 ODPOW. 126
mrspidi
Użytkownik

Do mnie jutro o 13 przyjeżdzają technicy. Dam znac co i jak.

fantonex
Poszukiwacz

Daj znać, też mam już zamówionego technika. Czyli pewnie ostatnia aktualizacja kończy się na wymianie modułu Androida.

mrspidi
Użytkownik

Po opisaniu problemu przez telefon facet stwierdził, ze prawdopodobnie wymiana płyty głównej i wtedy go zabierają.

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

No dobrze wymiana płyty głównej, a co z aktualizacją, doprowadziła do uszkodzenia płyty. Mamy przez to rozumieć, że z nową płytą główną nie nastapi taki sam problem, czy każą wstrzymać się od aktualizacji.

fantonex
Poszukiwacz

Jeśli zrobisz aktualizację tej samej wersji kolejne 2 tygodnie bez TV;-) Najbardziej obawiam się kompetencji tych serwisów. Ciekawe, co przy okazji popsują!?! Oraz ile czasu potrwa naprawa, 2 tygodnie?

 

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

2 tygodnie to serwis będzie mędrkował czy produkt jest do naprawy gwarancyjnej czy jednak usterka z winy użytkownika (czyli płać i płacz), a potem dopiero 2 tygodnie na naprawę. 

fantonex
Poszukiwacz

Najlepsze jest to, ze caly czas mozna pobrać aktualizację i popsuć sobie TV.

Ciekawe czy naprawa będzie w ramach gwarancji?

profile.country.PL.title
rdme36
Poszukiwacz

Dobre pytanie, też mnie to zastanawia. Dla mnie awaria jest skutkiem nieudolnych działań SONY i wynika wyłącznie z ich winy, więc nie mają powodów, by odmówić uznania gwarancji.

profile.country.PL.title
spolkrzychu1wyjfa
Użytkownik

W UK wymieniaja płyty i TV wraca z Androidem 6. Na gwarancji, nawet dają zastępcze TV na czas naprawy.

fantonex
Poszukiwacz

Czyli jest to problem sprzętu w tym modelu.

 

mrspidi -  będziesz pierwszy, czekamy na info.