anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Android TV - polecana klawiatura bezprzewodowa

Chciałem zapytać się bardziej doświadocznych osób, która klawiatura bezprzewodowa będzie dobra do telewizorów Sony Android TV (ja mam model KDL-50W805C)

 

Mam na uwadzę 3 modele:

1) Logitech K400 Plus

2) Logiteh K400

3) Microsoft All-in-One Media Keyboard

 

K400 jest mniejsza od K400 plus

ale w specyfikacji pisze, że K400 plus pracuje z systemem Android.

Czego nie ma w opisie K400.

Czy K400 (bez plusa) będzie współpracować z Android TV od Sony?

 

W przypadku klawaiatury Microsotfu jest informacja, że z Andoidem jest ograniczona funkcjonalność klawiatury. Czy ktoś wie na czym polega owo ograniczenie?

 

Zależy mi na tym aby działała klawiatura i touchpad.

 

 

 

48 ODPOW. 48
profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Jak na stronie Logitech jest napisane, że K400 działa tylko z Windows to raczej działa tylko z Windows i nie ma co ryzykować. K400 Plus na pewno będzie dobrze współpracował z Android bo jest zaznaczony w specyfikacji.

 

Co do Microsoft All-in-One Media Keyboard jest kilka recenzji o tej klawiaturze wystarczy wpisać w google.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

A są jeszcze ewentualnie inne klawiatury, które są warte uwagi przy Android TV?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Sprawdź Repoo niekorzystałem ale słyszałem,że są przyzwoite.

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Ok, zdecyduję się na Logitech K400 Plus.

Jak kupię to dam krótkie info jak się sprawuje :slight_smile:

profile.country.PL.title
arturkielb
Użytkownik

Witam 

Ja zakupiłem taki zestwaik na allegro Logitech MK220 i wszystko działa

****

 

Powód edycji: post zawierał link do strony służącej celom komercyjnym, co jest sprzeczne z Regulaminem Społeczności. 

profile.country.PL.title
ArcziBaldd
Użytkownik

ja posiadam klawiature logitech k 360 i dziala wszystko ok

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

Ja chcę kupić klawiaturę z touchpadem więc powyższe odpadają:)

profile.country.PL.title
matrbis
Użytkownik

A po co gladzik jak jest myszka w zestawie? Polecam zainstalować na smarcie lub nawet tablecie apk Tv Side View. Bezpłatnie masz pilota do kilku urządzeń, a do tego odwzorowanie oryginalnego pilota, dotykowego,gladzik jaki szukasz i klawiatura. Jest też opcja sterowania wgranymi apk w Tv przez ekran smarta lub taba. Naprawdę kombajn i to gratis. No ale lepiej jak w innych tematach marudzić że Sony drogie i niewypał haha.

 

Polecam i pozdrawiam.

 

 

profile.country.PL.title
grzhabcz
Użytkownik

matrbis, to czy lepsza do obsługi jest klawiatura z myszką czy z touchpadem to już kwestia wtórna - co kto woli.

Ja tą klawiaturę potrzebuję tylko i wyłącznie do obsługi TV więc myszka z MOJEJ perspektywy jest zbędna i wręcz będzie przeszkadzać (gubić się, spadać na podłogę itp). Więc dlatego chcę klawiaturę z touch padem.

Dla innych potrzeb wskazane klawiatury z myszką będą jak najbardziej zasadne.

 

Aplikację TV Side Viwe mam i bardzo źle mi się jej używa. Co nie zmienia faktu, że tobie może się jej wygodnie  i dobrze używać - kwestia gustu.

Datego nie wiem z jakiego powodu tak atakujesz innych bo chcą obsługiwać TV inaczej niż ty?

 

Nie wiem czy w ostatnim zdaniu odnosisz się do mnie czy do kogoś innego - ale ten wątek dotyczy klawiatury i nie ma nic wspólnego z ceną telewizora. Do każdego innego również bym osobiście dokywał klawiaturę.