anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia HDR

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Ustawienia HDR

Witam 

Czy jest jakaś instrukcja ustawienia tv pod HDR. Canal+ 4k nadaje z HDR ale u mnie przy HDR10 kolory tak jaskrawe że nie idzie oglądać a orzy hlg ciemny obraz mimo jasności na full. Tv sony bravia 55xe8599. 

286 ODPOW. 286
profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

A jaki masz adres bym był zainteresowany 

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

xxxxx@onet.eu 

 

Nb. odpowiedź edytowana z uwagi na ochrone danych osobistych (adres e-mail) - proponujemy skorzystanie z funkcji wiadomości prywatnych na naszej platformie.

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

NO MASAKRA 

Specjalnie wymieniłem dekoder NC+ żeby korzystać z kanału +4K a tu ZONK ( TV SONY z 2016 roku KD 65X9005C) kicha obraz cimny i nie idzie go rozjaśnić - zadziałoło HDR tylko zamiast wyszżej dynamiki obrazu wszystko ciemne, nie wspominająć że na matrycy IPS wyglada to jeszcze gorzej.  Mecze to wogole porażka jakby na stadionach pogasili światła, czemu tego HDR nie można chociaż wyłączyć. TV za 12 tysia i taka porażka. NIECH COŚ SONY Z TYM ZROBI

 

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

Witam ja też specjalnie wymieniłem dekoder na 4k a tu taka kicha mecze to masakra a one mnie najbardziej interesująca tyle kasy a tu taka kicha zawiodłem się na sony dzwoniłem dwa razy do sony jeden konsultant mówi że na jesień może będzie aktualizacja znają problem drugi mówił  że nie wiadomo kiedy będzie i czy wogole bedzie

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

Jak to mówią "W kupie siła"

Będziemy ich zarzucać mailami i truc d...pę to coś wkońcu zrobią problem dotyczy przecież wszystkich modeli z addroidem. Specjaliści od NC+ powinni odradzać zakup TV SONY i robić antyreklamę . A tak na marginesie to dzisiejsze sony to padaczka. Z dawnej marki został tylko napis. Wszystko plastikowe nie dopracowane to wogóle nie ma duszy.  Kupiłęm ampli  STR -DN-950 i zaraz po gwarancji padło MENU i teraz wszystko muszę ustawiać na czuja bo na TV Zamiast  graficznego interfejsu wyświetlają mi się chińskie a w części polskie i angielskie mrugające literki oraz dziwne znaczki i brak jakich kolwiek ikon. Niestety softu nie można wgrać na nowo. Można go aktualizować ale on i tak  trzeba coś widzieć na ekranie  Ostatnia moja  raz przygoda z SONY lepiej co roku kupić nową MANtę ( oczywiście z pełnym szcunkiem do Manty).

profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

Nie dotyczy to wszystkich modeli Sony bo ja mam XE9305 i u mnie HDR na canal+4K gra ładnie, żadnych ciemności czy innych wymienionych w wątku mankamentów.

Żeby tylko jeszcze puszczali tam coś co się da oglądać, poza meczami i koncertem Muse.

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

Wyłączyć ale jak? U mnie po uruchomienu kanału 4k telewizor automatycznie przestawia obraz na "wideo HDR" i nie ma możliwości go zmienić na żaden inny (zmiana trybu obrazu nie jest aktywna)

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

Sprawdz czy masz najnowszą wersję oprogramowania, bo jajko6 pisze że ma XE9305 i HDR z kanal+4K i HDR wyświetlany jest prawidłowo.

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

Nic dodać , nic ująć. Masz całkowitą rację.Sony ma nas w czarnej d...e

profile.country.PL.title
marcinor
Doradca

Nie rozumiem dlaczego model XE9305 nie ma probemów , a XE9005 je ma