anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Ustawienia HDR

profile.country.PL.title
ukpipaa
Użytkownik

Ustawienia HDR

Witam 

Czy jest jakaś instrukcja ustawienia tv pod HDR. Canal+ 4k nadaje z HDR ale u mnie przy HDR10 kolory tak jaskrawe że nie idzie oglądać a orzy hlg ciemny obraz mimo jasności na full. Tv sony bravia 55xe8599. 

286 ODPOW. 286
profile.country.PL.title
stefek38
Użytkownik

Może dlatego ,że XE 9305 ma procesor Processor X1™ Extreme a XE 9005 Processor X1

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

Moim zdaniem to nie kwestia prosesora, algorytmy dla HDR są takie same więć raczej problem leży w oproframowaniu.

 

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

To rzeczywiście bardzo dziwne ponieważ najnowsze oprogramowanie dla obu tych modeli to 6.5629 z 5 września 2018

Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10
profile.country.PL.title
jajko6
Użytkownik

XE9005 mają również problemy z odtwarzaniem 4K na youtubie a na XE9305 takich problemów nie mam.

Tak jak kolega wcześniej napisał to kwestia Processora X1™ Extreme.

Z powodu którego zresztą różnica w cenie między tymi modelami wynosiła kilka tysięcy.

 

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

Czy jest jeszcze szansa na to że pierwsze modele HDR ( wmoim przypadku KD-65X9005C) dostaną aktualizację softu żeby problem obrazu z atality (NC+4K) został rozwiązany. Dekodera nie wymienię więc zostaje wymiana TV oczywiście wszystko poza SONY. A może jednak jest jakaś możliwość, hardwerowa możliwość wyłączenia tego HDR. na TV ??

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

Witam raczej nie da się tego wylaczyc też zastanawiam się na zmianę tv tyle kasy w błoto sony na pewno jus skreśla ciekawe jak to wygląda na innych markach tv

profile.country.PL.title
czenio6
Poszukiwacz

W dniu 8 pażdziernika otrzymałem piątą odpowiedź od Sony o identycznej treści co druga, trzecia i czwarta. Za około 3 tygodnie otrzymam następną o identycznej treści i następną , i następną i następną.

 

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

a oto odpowiedź  jaką na problemy z wyświetlaniem HDR otrzymałem dwa dni temu 

"Szanowny Panie,

dziękuję za kontakt z firmą Sony.

Nawiązując do korespondencji, pragnę Pana poinformować, iż problem w dalszym ciągu jest weryfikowany przez dział techniczny.

W tej sytuacji jedynie mogę Pana przeprosić za niedogodności, z jakimi się Pan spotkał w trakcie korzystania z naszego urządzenia.

Jeśli tylko będziemy mieli nowe informacje związane z danym zagadnieniem, to zostaną one umieszczone na stronie pomocy technicznej urządzenia.

bez komentarza

profile.country.PL.title
Asiaimacius22
Poszukiwacz

Witam a ciekawe jak wygląda hdr w innych markach tv dla mnie to żenada że sony nie może poradzić sobie z hdr

profile.country.PL.title
Daro99
Użytkownik

Czy ktoś z Was ma może już jakieś wieści kiedy będzie aktualizacja opragramowania układowego nowszego od wersji V5.381 z maraca b.r