anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DSC-HX1

ripride
Początkujący

Sony DSC-HX1

http://www.dpreview.com/news/0903/09030 ... dschx1.asp

hmm, chyba już zaczne zbierać kase. premiera ma być w maju, na wakacje jade w czerwcu. jesli tylko pojawi się przed moim wyjazdem kupuje w ciemno, daje slowo :P

224 ODPOW. 224
oldguest
Początkujący
lennox-----
Początkujący

Szkoda że nie pokazali w teście siatki krzywizn - dystorsji - jestem ciekaw jakie ma, jeśli w ogóle ma.

oldguest
Początkujący

Podobno ma mieć korekcję w sofcie więc dystorsji ma nie być w ogóle. To tez wynika z trybu panoramowania musieli dystorsje zlikwidować do 0 bo by nie zrobili panoramy.

oldguest
Początkujący

Widzę temat nieco przygasł. Ciekawe jak będzie z HX1. Cio prawda jak już wcześniej pisałem podjaralem się HX'em ale niestety czekam na następne Alfy z możliwością rejestracji filmów. Sadziłem ze doczekam HX z FULL HD. Zarazem jakość zdjęć jest dla mnie nieco słaba. szukam czegoś robiącego naprawdę dobre fotki. Nie mnie jednak ciesze się nadal H50

ripride
Początkujący

mno napisał(a):

Ciekawe jak będzie z HX1.



cenowo jest to segment z jednej strony najdroższych kompaktów a z drugiej prostych lustrzanek. wiec chyba początkowo, do czasu aż nie spadnie cena czeka go raczej ograniczony sukces. tak sadzę.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

ripride napisał(a):

do czasu aż nie spadnie cena czeka go raczej ograniczony sukces. tak sadzę.


Ja bym się bardziej martwił czy ich nie zabraknie. Bo dla mnie to prawdziwa rewelacja jest - tak szczerze to jak dla mnie to hit targów w Łodzi.

oldguest
Początkujący

A czemu tak sądzisz :P Owszem ma parę fajnych trybów itp i jest fajny. Ale wpełni wypowiem się gdy będę będę mieć go w swoich dłoniach. Co do targów w łodzi miałem być ale tak wyszło że nie byłem i żałuje :((.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

mno napisał(a):

A czemu tak sądzisz


Bo miałem już go w swoich dłoniach, więc uwierz mi, aparat jest KAPITALNY :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

mno napisał(a):

A czemu tak sądzisz


Bo miałem już go w swoich dłoniach, więc uwierz mi, aparat jest KAPITALNY :D


ja potwierdzam :shock:

świetny jest :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
lennox-----
Początkujący