anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kino domowe DVD czy Blu ray

profile.country.pl_PL.title
grudazone
Nowicjusz

kino domowe DVD czy Blu ray

Witam wszystkich przy okazji pierwszego postu na forum :c37

Rozważam zakup kina domowego do pokoju ok 25m2. Mój budżet nie jest za wielki ok 1000 - 1500 zł.
Z uwagi na to że 3D i Blu ray nie jest wciąż zbyt popularny, chciałem kupić lepszy zestaw z DVD np. DAV-DZ740 i za jakiś czas dokupienie odtwarzacza Blu ray 3D np. BDP-S480. Taki zresztą zestaw polecił mi sprzedawca w mediaexpert, twierdząc że to się bardziej opłaca (gdyż możliwości takie same, a cena w sumie niewiele ponad 1500), podczas gdy kino domowe z Blu ray to prawie 2000 (chodziło mu o BDV-E880. Z racji tego, że wiedzę i intencje sprzedawców tego sklepu cenię bardzo nisko postanowiłem poszukać w sieci trochę informacji na ten temat.
Materiały na temat DAV-DZ740 są słabo dostępne (nawet na stronie sony), więc podejrzewam że jest to starszy sprzęt, a więc całe "bebechy" przetwarzające dzwięk nie mogą być takie same jak w nowych kinach z blu ray 3D. W DAV-DZ740 podoba mi się to że ma 2 głośniki typu tallboy, możliwość nagrywania na Usb, no i wzmacniacz S-Master! :thumbsup:
Spodziewam się że pomysł łączenia takiego pseudozestawu DVD+BR szybko wybijecie mi z głowy.
Dlatego od razu zadam drugie pytanie:
Jakie są różnice między zestawami BDV-E380 E780W i E880, poza tym że 780 ma WiFi i głośniki bezprzewodowe, a 880 wspomniane głośniki typu tallboy? I czy te różnice są warte 500 bo taka jest różnica w cenie między 380 a 780W i 880? Wykluczam niestety BDV-980W bo nie wytrzyma tego mój budżet :c9

76 ODPOW. 76
profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

skoro nie mozesz zwiekszyc budzetu o 500zl wez sony.jakoscia dzwieku pobije kazdego samsunga z pudla w tej cenie a nawet drozszego.gra niezle slyszalem na wlasne uszy.pozdr :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

no i oto mi chodziło..........o konkretną odpowiedź

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

daj zanc jak kupisz i jakie sa Twoje wrazenia!!!pozdr

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

jeszcze chciałem zapytac o przedłużenie gwarancji w sklepie internetowym...czy warto dopłacić 165 zł do wymienionego zestawu,aby przedłużyc gwarancję o 2 lata?Mam zamiar kupić kino w sklepie www.morele.net

profile.country.en_GB.title
cyewald
Początkujący

jak przez 5 najblizszych lat nie bedziesz wymienial sprzetu to tak

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

tylko,że tak....... to jest gwarancja którą daje dany sklep.Co jeśli w trakcie gwarancji firmy już nie będzie?Czy nie lepiej dokupić gwarancję w Sony(jesli jest taka możliwość)?A jeśli chodzi o sprzęt to nie mam zamiaru go wymieniać przez najbliższe 5 lat.

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Moim zdaniem rozsądniejszym wyjściem jest dokupienie gwarancji Sony jeśli masz taką możliwość.
Nie znam szczegółów umowy gwarancyjnej jaką proponuje Tobie ów sklep. Kiedyś zaproponowano mi dokupienie gwarancji do jakiegoś sprzętu. 2 lata należały do producenta z pełnym serwisem, a dodatkowe 3 lata polegały na oddaniu sprzętu do sklepu, który wysyłał go do zaprzyjaźnionych serwisów. A jak działa ich serwis i jak rozpatruje usterki nie mam pojęcia.
Serwis Sony jest na prawdę w porządku - raz z niego korzystałem i byłem mile zaskoczony.

Pozdrawiam Stubb
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nie ma możliwości wykupienia Serwisu Extra na kina domowe, odtwarzacze BD i DVD, przenośny sprzęt audio, PSP i PS3.

profile.country.pl_PL.title
3echo-----
Poszukiwacz

no właśnie dlatego zadałem to pytanie,czy aby czasem sklepy nie naciągają klientów na dodatkową gwarancję.Osobiście wolałbym,aby Sony przedłużała taką gwarancję,bo wtedy estem pewny,że nie wyrzuciłem pieniędzy w błoto.Dlatego postanowiłem,że kupię kino bez dodatkowej gwarancji w sklepie.
Ale to mnie niepokoi:
http://finanse.wp.pl/kat,104134,title,M ... caid=1e3ff

profile.country.pl_PL.title
@2222008000018053
Początkujący

3echo daj sobie luz hehe ta firma przejyje ciebie i mnie :c20 kazda firma ma wzloty i upadki....np tak jak mercedes :c20